PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

/ #1003 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-22 01:41

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 

  •  · Pracuje ve společnosti Mateřská dovolená
    Žaneta Packová ja Vidim do právě skoro 10 let. . A ver mi .. nevidím do hospody a ani nehraju automaty.. a nepiju nekourim. A spatne jsme na tom nikdy nebyly. ....... jen nemůžeme si dovolit kupovat vsechno šestkrát to nejde. I když mám lepší plat jako zastupce vedouciho, tak si to clovek nedovede představit ... je to prostě obtizne.. tak nekritizoval bych pokud nevím a už vůbec neodsuzoval bych pokud neznam
    · 22. červenec 2014 v 13:18
     
     
  • nelži, ještě když byla těhotná nemakal a v tv říkal, že shání práci, už s tím prvním žili s dávek, takže bych si na jejich místě dávala majzla pořizovat si další
     

 Pracuje ve společnosti Mateřská dovolená

Jana Flíčková to bych chtel videt kde jsem to rekl.
Jenže to nikdy neuvidim protože jsem to nikdy nerekl.. 
Ja tu práci mám už osm let . . Takže tady nemusíte šířit drby.... a před tom jsem se učil a budete se divit ale uspesne. Takže si Vyližte polevu :)
 23. červenec 2014 v 2:09
 ======================
28. května 2013 ● 13:48
 
 

 

Ve svízelné finanční situaci se brzy ocitnou rodiče budoucích paterčátek. Uživit rodinu se šesti dětmi není nic jednoduchého, a to přesto, že otec vydělává. Jako prodavač s deseti tisíci měsíčně by ale rodinu neuživil. Vícečetné těhotenství může potkat kohokoliv. Přečtěte si, jaká je finanční pomoc od státu.