Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
Táhni s tou sračkou do prd Nepřihlášený uživatel |
/ #14140 Re: Re: Re: Lhář prorusský, aneb vítač rusských tanků2017-07-13 10:06#14139: Evropan - Re: Re: Lhář prorusský, aneb vítač rusských tanků Táhni s tou sračkou do prd To cpát můžeš šaškum jak si ty z jaké války divadlo a s herci tu Fake válku s tým jdi do prd prasstitute od G.Sorose vše je to podvod jak proti Asadu tak proti Rusku prasstitutko na všem jsou všechni domluveni šlapko Fake chemický útok Sýrie :-D šašci VICE-Více BBC Bullshit Sýrie chemický útok False Flag Collection Verze # 2 A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!Netrvalo dlouho a pravda o údajném chemickém útoku v Idlíbu vyplula na povrch. Na internet unikly fotografie, které zachycují pracovníky CIA sponzorované humanitární organizace White Helmets (Bílé přilby), jak aranžují oběti, bez ochranných oděvů a dokonce bez masek zasahují v místě útoku, zatímco přeživší údajně bojují v zamořené oblasti o život. Bílé přilby dělají z veřejnosti idioty. A nejen z veřejnosti, ale i z amerického prezidenta. Záběry a fotografie ukazují, že natočené scény pochází přímo z operační základny Bílých přileb. Na jedné fotografii je vidět, jak dodávka Bílých přileb je zaparkována ve vykopaném výklenku ve skále, který funguje jako garáž. Po okolí jsou na zemi přitom údajné mrtvoly a oběti, které tam podle tweetů lékaře Bílých přileb přišly po svých a po útoku sarinem zůstali na místě ležet. Pracovníci Bílých přileb jsou ale fit a sarinové zamoření vzduchu a těl obětí s nimi evidentně nic nedělá. Dokonce manipulují s těly bez rukavic, přestože sarin prochází pokožkou, vyvolává pálení a paralytické křeče. Kdo se to snaží z nás dělat hlupáky, ptají se vojáci ČSLA, kteří pracovali u protichemické obrany? VÍCE-A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!Nejdřiv fotografa,a kameramana!!! Potři se prachem a zapraš se,pak si lehni a pak my sehrajem že te berem zraněného. VICE-FAKE NEWS ALERT - CNN created staged fake Syria Aleppo video!
|
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Výzva k pojmenování železničního terminálu VRT Praha-východ po Janu Kubišovi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Otevřený dopis arcibiskupovi Janu Graubnerovi ohledně odvolání P. Marka Orka Váchy
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
125363 Vytvořeno: 2025-02-11
Podpora vládě Petra Fialy na posílení obranyschopnosti
60 Vytvořeno: 2025-04-23
PETICE PRO ZACHOVÁNÍ TŘÍDY 7.B
17 Vytvořeno: 2025-04-23
Petice za odstranění Ukrajinské vlajky z Malé pevnosti Terezín.
480 Vytvořeno: 2023-03-15
Otevřený dopis ministru práce a sociálních věcí Marianu Jurečkovi k Příspěvku na péči
676 Vytvořeno: 2023-11-15
UZNÁNÍ ZAMEZENÉHO STOLCE BENEDIKTA XVI. A SVOLÁNÍ KONKLÁVE
18597 Vytvořeno: 2023-10-23
Otevřený dopis Danuši Nerudové
9 Vytvořeno: 2025-04-22
Petice proti návrhu zákona o kategorizaci zdravotnických prostředků (sněmovní tisk 847) a za zachování adekvátního příspěvku na senzory kontinuálního monitoringu glukózy pro diabetiky 1. typu
8165 Vytvořeno: 2025-03-28
Vraťte vlaky na Dobříš!
756 Vytvořeno: 2025-02-26
Petice za nepodmíněný trest pro Jana Dulovce, který brutálně ubil kočku
6275 Vytvořeno: 2025-03-24
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
23610 Vytvořeno: 2021-12-22
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
6771 Vytvořeno: 2025-03-23
Proti hluku, nepořádku a rozdělávání ohňů v lese Ukrajinci u Jizerského potoka v Liberci
91 Vytvořeno: 2025-04-21
PETICE – KDO VYDĚLÁVÁ NA TEPLE V CHODOVĚ?
519 Vytvořeno: 2025-04-06
Petice za záchranu Magické jeskyně na pražském Petříně
102 Vytvořeno: 2025-04-06
Otevřená výzva k budoucnosti zámku Zelená Hora
387 Vytvořeno: 2025-04-03
Petice za bezpečnější a zdravější život u silnice I/55
219 Vytvořeno: 2025-03-13
PETICE NA PODPORU MEDVĚDÍHO ÚTULKU NA ZÁMKU ČESKÝ KRUMLOV
3122 Vytvořeno: 2025-03-10
PETICE ZA ZÁCHRANU STÁVAJÍCÍHO BARU U WALDEMARA A ZA ZRUŠENÍ VÝPOVĚDI Z NÁJMU
922 Vytvořeno: 2025-03-15
Zachraň stromy! Podepiš petici! (dnes v Plzni, zítra u vás)
199 Vytvořeno: 2025-02-16