Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
Fokus on Europa na ČT teď vysílala jak Islámský uprchlíky otroci v Itálii ty sračky sem musel vypnou |
/ #14369 Fokus on Europa na ČT teď vysílala jak Islámský uprchlíky otroci v Itálii ty sračky sem musel vypnou2017-08-20 13:39Fokus on Europa na ČT teď vysílala jak Islámský uprchlíky otroci v Itálii ty sračky sem musel vypnout a prej Mafie spíš Brusel a G.Soros vy prasstitutky s ČT Ukažte politikům toto video! Začíná léto a evropská neziskovka ve Středozemním moři zahájila sběr migrantů z lodiček a jejich dovoz do EU! Kolínský Ford nařídil přestávky kvůli Ramadánu, oběd pro muslimy v továrně v noci! A co Škoda Auto? Už brzy? Zastavte to, apelujte na vládu a spočítejte to politikům na podzim ve volbách!Začíná léto a spolu s ním nejen čas dovolených, ale především hlavní sběrná sezóna ve Středozemním moři. Neziskové organizace z Evropy, které provozují záchranné lodě ve Středozemním moři, začínají připlouvat k libyjským břehům a pomocí vysílaček a organizátorů v Libyi tak zahajují každoroční sezónu masivních jednosměrných zájezdů do EU pro arabské a africké migranty. Minulý rok v prosinci jsme tady na AE News měli článek [1] o tom, jak vybrané evropské neziskovky provozují lodě ve Středozemním moři a ve spolupráci s evropskou pohraniční službou Frontex pašují migranty do EU. Součástí článku bylo i děsivé video námořního lokačního systému Maritime, který ukazuje transpondéry, resp. pohyby lodí neziskovek mezi Libyí a Sicílií, jižní Itálií a Maltou, tam a zpátky. Loď neziskovky připluje k libyjskému pobřeží, nabere z lodiček migranty a odveze je do Itálie. Vzápětí se loď obrátí, pluje zpátky, opět nabere migranty a zase pluje do Itálie. Video sklidilo mohutné ohlasy na alternativě, ale do mainstreamu se nedostalo. Proč? Hádejte, nehodí se do krámu informačního pole mainstreamu o migraci do EU, jak probíhá a kdo ji skutečně řídí. Ne pašeráci s vousy, ale přímo Brusel! Pokud jste článek nečetli, určitě to napravte, protože tento článek na něj plynule navazuje. VICE-Trvalo udržateľný rozvoj, migrácia a multikultúrne Zničenie národného štátu |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Otevřený dopis arcibiskupovi Janu Graubnerovi ohledně odvolání P. Marka Orka Váchy
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
Opravte Pragerovy kostky! Petice za zachování a rekonstrukci budovy „kostek” u Emauz
Petice za zákaz rituálních porážek
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Otevřený dopis rektorovi ČVUT, pro vyhlášení architektonické soutěže na novou budovu FIT v ul. Jugoslávských partyzánů
470 Vytvořeno: 2025-03-18
Petice za zachování pořadu Fokus Václava Moravce
5037 Vytvořeno: 2025-03-13
Protest proti antidemokratickému vývoji posledních měsíců v Rumunsku
2140 Vytvořeno: 2025-03-15
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
116084 Vytvořeno: 2025-02-11
Exemplární trest pro střelce koček z obory Březka
14314 Vytvořeno: 2024-08-09
PETICE ZA ZÁCHRANU STÁVAJÍCÍHO BARU U WALDEMARA A ZA ZRUŠENÍ VÝPOVĚDI Z NÁJMU
514 Vytvořeno: 2025-03-15
Petice za zákaz rituálních porážek
28098 Vytvořeno: 2025-02-28
PETICE NA PODPORU MEDVĚDÍHO ÚTULKU NA ZÁMKU ČESKÝ KRUMLOV
2546 Vytvořeno: 2025-03-10
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
3404 Vytvořeno: 2024-07-23
Zachování vysílání Country rádia na středních vlnách
142 Vytvořeno: 2025-03-17
Petice za ukončení používání a prodeje zábavní pyrotechniky, petard, ohňostrojů i tzv. lampionů štěstí
50028 Vytvořeno: 2022-12-27
Petice za bezpečnější a zdravější život u silnice I/55
97 Vytvořeno: 2025-03-13
Petice za spravedlivé prošetření ŠIKANY v nemocnici AGEL Prostějov
176 Vytvořeno: 2025-03-09
Petice za ukončení dlouhých strastiplných transportů živých zvířat. * Stop dlouhotrvající kruté a bezcitné přepravě hospodářských zvířat! * Nepřihlížejme utrpení, zvíře není věc!
5601 Vytvořeno: 2021-02-21
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
2113 Vytvořeno: 2025-03-02
PETICE za zachování kopce Skalka v Rožnově pod Radhoštěm pro veřejnost
372 Vytvořeno: 2025-02-16
Zachraň stromy! Podepiš petici! (dnes v Plzni, zítra u vás)
78 Vytvořeno: 2025-02-16
Petice za záchranu krajiny v podhůří Králického Sněžníku
81 Vytvořeno: 2025-03-12
Výzva zastupitelstvu F-M aby hlasovali proti zákazu žebrání a bivakování ve městě
361 Vytvořeno: 2025-03-07
Petice za navrácení Tří dobrých víl do bufetu pod AK JU.
337 Vytvořeno: 2025-03-15