Respektujte výsledky voleb!!!

Antiklaus

/ #389 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesouhlas s petici.

2013-02-02 11:51

#384: Advance - Re: Re: Re: Re: Re: Nesouhlas s petici. 

 Paní,paní, paní. Prosím čtěte pozorněji a pokuste se pochopit o čem píší druzí a pozastavit se nad tím, jestli nenaslouchate pouze sobě. I ostatní příspěvky mohou obsahovat podstatu věci, kterou třeba Vy vůbec nechápete, pravda nemusí být jen ta Vaše. Netvrdím, že jste psala o židech, předložil jsem Vám pouze malé srovnání, jen se snažím pochopit volební kroky pana Zemana. Je zarážející ,že považujete volební projevy  pana Zemana za normální, za slušné . S panem Zemanem určité zkušenosti máme a uvidíme, zda bude prezidentem, který je schopný udávat slušný směr zdevastované politice. Prezident nemá k dispozici mnoho ústavních pravomocí, ale může být zdravě aktivní, dominantní a zemi velmi prospěšný.To od pana Zemana očekávám, jeho osobní fond je bohatý.Také očekávám, že bude zdravě pro EU a nebude představitele sousedních států jen štvát jako činil Klaus. I Klaus v předvolebním guláši na otázku zda je euroskeptik odpvěděl "JÁ JSEM TEN, KTERÝ PODEPSAL VSTUP DO EU".Okamžitě po zvolení sdružoval, prosazoval místní euroskeptiky největšího kalibru a svými projevy ovlivňoval národ proti EU.K tomu funkci prezidenta přímo zneužíval, ignoroval názor poslanecké sněmovny a vlády.Každý za jiný provaz-dnes jsme nejméně věrohodný stát v EU, bez zásad, bez směru,bez cíle, žijeme díky politikům typu Klaus,Topolánek,Nečas,Paroubek,Sobotka atd. v kocourkově. Přeji hezký den.