PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post

Etana

#531 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:54

#529: Otto - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 tak kdo věří na hodné tetičky ze sociálky obecně je hoden posměchu.

Odpovědi

Stana

#532 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:57:57

#531: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 jo nevdek to je vam vlastni

dekuji za vase slova vubec mne neprekvapila, tohle reknete te Petre


Nepřihlášený uživatel

#533 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 15:24:06

Stana

#534 dotaz na Etanu a Andreu

2015-02-12 15:25:13

#531: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Etano, Andreo 

tohla napsala na romea Sasy teticka Ruzena M.

rada bych slysela jak to vidite vy

Dalibor Durčák proc by mela byt trapna ?? jenom proto ze chce taky na to vse rict svuj nazor??? Pani Rulikova se chtela jenom s tim svym klubem zverejnit a proto navstivila Sasu ..protoze moc dobre vedela ze je to sance jak se dostat nahoru ...jen co se dostala trochu vys uz ma ten svuj rypacek nahore a spini ..je to mrcha Rulikova nic vic ....Sasa se dobre stara o sve deticky je dobra mama ...tak uz jim do prdele dejte vsichni pokoj a nestrkejte rypak kam nemate kdyz nemate poneti jak to vse bylo ......

 

Otto 20. 1. 2015 17:15(!) Reagovat 0+1-10
11.Díl Hodná teta Petra ztratila paměť
Teta Petra řekla doslova v 11 díle 9.50 min. Teď jsem měla se Sašou takovej menší rozpor. Víceméně jsem Saše tak jako se snažila otevřít oči že v okamžiku kdy tam přijde o pečovatelskou službu a bude tam mít opravdu jen na ten úklid se musí rodina zapojit kompletně celá ne jenom babička ale že musí fungovat i opravdu brácha a děda a opravdu všichni načež bylo velký haló ,co si jako,jak k tomu brácha přijde ,ten tam vlastně nemá co dělat a dědeček že má své zájmy že ten taky nemůže no a říkám Saši, jestli ta rodina nebude fungovat tak jak má a opravdu se o ty děti nebude starat ,tak o ně můžete přijít. Oni vám je opravdu můžou sebrat.


Nepřihlášený uživatel

#537 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 16:29:56

#531: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 To říkáte proto, že z hodných tetiček nekapou peníze a o žádnou osobní  podporu Vám  nejde, že :-)))

Vy si stejně budete dělat, to, co je Vám vlastní, ale potřebujete ze  státu  ždímat peníz,. a když se jednou podaří vyždímat víc, příště  požaduje ještě víc.  Životní systém. Jak by někdo po Vás mohl chtít hospodaření, plánování, nakupování s rozmyslem, vlastní starost o vlastní děti  Proč, taky, vždyť máte stát,   takže státe dávej ....

Divný způsob života. Ten je pro mě hoden posměchu.