PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Stana

#526 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:21

#520: Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Andreo

tak vam je pouze lito ze jsou byvale kamaradky na noze?...

Divala jste se na patercata? Klara svuj omyl priznala, to kamaradstvi tam nemelo byt uz od pocatku.

Podle mne se mela Klara od teto rodiny distancovat ihned kdyz zjistila ze nic nemaji ani zakladni podminky pro ty deti, mela se vice ridit rozumem a pravidly, ne sym srdem.

Mela ty deti nechat jit na cas do kojenaku kdyz rodina nemala zajem neco sama dokazat.

Klara se ridila srdcem a chtela pro patercata na rodzil od jejich rodicu jen to nejlepsi,

Klara verila tomu ze stejne jako v ceskych rodinach pro ty deti rodice a prarodice jsou to nejlepsi.

A tady zjistila ze u Romu to tak neni, ze potrebuji stale od nekoho pomoc, ze sami nic nedokazou.

Podle mne je predmetem petice krivda ktera se zde stala  Klare.

Miisto podekovani za obrovskou pomoc kterou rodine dala se dockala nevdeku,

napriklad  media dostala vytykaci dopis drive nez Klara .Slo to prece udelat v tichosti ,

pozvat si Klaru na koberecek, Klara by "uznala svou chybu" a vse by slo

diky mediatorum ten sporu o TU vyresit.

Jenze!  je zde hrozba zaloby ze strany Kinove, Kroscena a Samkove za zproneveru penez TU.

Jde tady jen a jen o ty penize na TU

ke kterym chce nezospovedna rodina patercat s pomoci Samkove dostat. Stacilo aby Samkova negramotne Kinove vysvetlila ...sorry na ty penize nemate narok vy jako rodice ,

ty penize jsou pro pomoc pro vase deti a pecovatelska sluzka pod ne spada, TU nelze zproneverit.

 

VIte rada bych slysela naror pravnicky Samkove jak to ta rodina bez pecovatelek zvladne.

Zpoved Petry Dobiasove na romea kde byla  pouzita lez mne nepresvedcila,

podle mne to byla pouze medialni priprava na prevedeni penez z TU do rukou Kinove.

Kolik si  pravnicka Samkova rekne? Kolik penez se ma odecist z TU na zaloby?

Tohle se stalo v Americe kdyz se narodila sestercata a dostala reality show. Rodice sestercat se rozvedli a kazdy dostal 50%  deti do sve pece a zacal pravni spor o penize na uctu.

Ne vsechno je v teto problemove rodine OK a Klara na to jenom upozornila, rekla pouze svuj nazor na svoji obhajobu a vysvetlila vsem proc uz nejsou s Kinovou kamaradky.

Vy byste byla kamaradkou s nekym kdo spolecne s rodinnymi prislusniky viz teticka Ruzena M dalsi vam  na facebooku nadavaji do hyen, do ceskych svini, obvinuje vas z kradeze a zproneveru penez TU,

penez ktere vy  byste pro patercata  sehnala?

Klara Vitkova Rulikova udelala pro prvni ceska patercata vice nez kdoliv jiny a

je  velice smutne jak se Klare  rodice patercat odmenili a jak se k tomu ceska media postavila.

Klara je obetni beranek.

Etana

#527 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:24

#526: Stana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

cituji: " Klara se ridila srdcem a chtela pro patercata na rodzil od jejich rodicu jen to nejlepsi,"

 

Tak tohle jste, Stano, těžce přepískla. Ale nepochybuji, že obětní beránek u toho bude řičet blahem, jak jí lidi na hru o hodné tetičce ze sociálky skáčou.

 

Klára Vítková Rulíková udělala pro první česká paterčata hodně, ale nemusela, a pokud ji to tak mrzí a tak tu pomoc okecává, měla se na ně vyprdnout a starat se o sama o sebe. Tím by paterčatům a rodině Kiňových pomohla víc.

Stana

#528 Re: Re: Pro Kláru

2015-02-12 14:36

#524: Pro petici - Re: Pro Kláru 

 ano pecovatelka Alenka ktera to zvladla a rekla,

ze pecovatelska sluzba  je jenom hanena ale nikdy neni nepochvalena a kolik prace tam  udelaji,

proc ta odesla z rodiny? Proce se tom nesmi hovorit?

Uz to ze tam musela byt i psycholozka/psychitricka na pozorovani je podivne.

TV natocila s rodinou 180 hodin ze kterych udelali 13 dilu po 45 minutach

z toho polovina kazdeho dilu  jsou jini sousede, rodina Klary, jine rodiny,

to fakt museli hodne prostrihat aby tam nebylo ukazano jak to v te rodine opravdu chodi

co mne vsak nejvice zarazilo jak Sasa vyjela drze na tu koordinatorku

....tak reknete tady na kameru proc tady vlastne jste.....

 

Otto

#529 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:49

#527: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Hodná tetiška ze sociálky je prolhaná Petra a její keci na danou situaci. V jednom díle je to ona kdo Saše vyhrožuje odebráním dětí. Stačí si ty díly pustit a nevymýšlet si bludy a napadat zde lidi.

Stana

#530 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:53

#527: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Etano 

dekuji za vase prispevky, ktere vypovidaji hodne o romske mentalite, nevdeku a vypocitavosti.

Podle vasich prispevku si myslim ze jste nejaka romska aktivistka.

Vy ty bile tak strasne nenavidite a podsouvate jim svoje nazory. Nazory jinych neprijimate.

Klara jasne rekla, ze to ze pomohla patercatum ji nemrzi, nebyl nikdo kdo by pomohl tak pomohla ona.

Tohle hodne vypovida o povaze Klary.

Taky si myslim ze by se bili meli starat o svoje rodiny a patercatum uz nic nedavat.

Zadne sbirky, zadne  vanocni darky, zadne sirupy, zadne povleceni na velke postele,

zadne vyzivy, mleko, kase, obleceni, hracky.

Nechat romskou komunitu at se o patercata postaraji oni.

A ten TU by se mel prevest na Rodinne centrum Milovice a

dat zodpovednost nejake romske socialni pracovnici ktera zna romskou mentalitu 

odkud rodice  patercat muzou  cerpat z TU na tyto veci ktere zatim brali jako samozrejmost.

Rodina chce snizit najem, mesto pak najem muze snizit a doplatek najmu  brat z TU.

O tom jaka budou prvni ceska patercata si povime az jim bude 13let.

Etana

#531 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:54

#529: Otto - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 tak kdo věří na hodné tetičky ze sociálky obecně je hoden posměchu.

Stana

#532 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 14:57

#531: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 jo nevdek to je vam vlastni

dekuji za vase slova vubec mne neprekvapila, tohle reknete te Petre


Nepřihlášený uživatel

#533 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 15:24

Stana

#534 dotaz na Etanu a Andreu

2015-02-12 15:25

#531: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 Etano, Andreo 

tohla napsala na romea Sasy teticka Ruzena M.

rada bych slysela jak to vidite vy

Dalibor Durčák proc by mela byt trapna ?? jenom proto ze chce taky na to vse rict svuj nazor??? Pani Rulikova se chtela jenom s tim svym klubem zverejnit a proto navstivila Sasu ..protoze moc dobre vedela ze je to sance jak se dostat nahoru ...jen co se dostala trochu vys uz ma ten svuj rypacek nahore a spini ..je to mrcha Rulikova nic vic ....Sasa se dobre stara o sve deticky je dobra mama ...tak uz jim do prdele dejte vsichni pokoj a nestrkejte rypak kam nemate kdyz nemate poneti jak to vse bylo ......

 

Otto 20. 1. 2015 17:15(!) Reagovat 0+1-10
11.Díl Hodná teta Petra ztratila paměť
Teta Petra řekla doslova v 11 díle 9.50 min. Teď jsem měla se Sašou takovej menší rozpor. Víceméně jsem Saše tak jako se snažila otevřít oči že v okamžiku kdy tam přijde o pečovatelskou službu a bude tam mít opravdu jen na ten úklid se musí rodina zapojit kompletně celá ne jenom babička ale že musí fungovat i opravdu brácha a děda a opravdu všichni načež bylo velký haló ,co si jako,jak k tomu brácha přijde ,ten tam vlastně nemá co dělat a dědeček že má své zájmy že ten taky nemůže no a říkám Saši, jestli ta rodina nebude fungovat tak jak má a opravdu se o ty děti nebude starat ,tak o ně můžete přijít. Oni vám je opravdu můžou sebrat.


Nepřihlášený uživatel

#535 Re: Re: Re: Pro Kláru

2015-02-12 16:19

#528: Stana - Re: Re: Pro Kláru 

 Souhlas - vše postavené na hlavu. do rodiny musí psycholožka,  nevydrží tam  já nevím kolik  pomocnic, pečovatelek,  babka i matka fyzicky napadají služebnictvo,   a o tom se mluvit nesmí, byť  jsme to viděli. nesmí se hovořit o vypočítavosti,  o zbytečném utrácení  peněz ze sociálních příspěvků, nesmí se hovořit o tom,  co všechno dostali (nechci vědět hodnotu, chci vědět, co si pořídili  sami a zda vůbec něco)  Matku nemá rádo okolí, matku nemá rád nemocniční personál.... To snad  se ti lidé domlouvají, byť se vůbec neznají? 

Přijde mně to,  že matka musela chodit někam na kurzy, ovšem ne jak vychovávat děti, ale jak  vytahat ze státu víc než maximum a jaké k tomu zvolit kroky.  Na cestě za mamonem popadalo už hodně lidí,  pečovatelky, sousedé,  na konci je  (zatím) Klára. Je to ovšem konec? Nebudou padat další a další, kteří už nebudou potřeba, protože z nich nelze žádné další prachy, požitky či služby vytáhnout?

Nejhoší je fakt, že s maličkými děcky je hodně práce , většinou fyzické, ovšem každý další rok  je třeba mnohem více času, pozornosti, vstřícnosti   tak, aby děcka baly řádně vychována.  Takže ... kdepak ve čtyřech letech konec ... Matka si zvykla na nicnedělání,  nic se nenaučila, protože nechce, nemá důvod, teď za ni makají jiní  a co bude dělat potom?  Kdo bude ten "dobrák", který ji bude pomáhat.  Chodila tam taky jakási Michaela Bunata,  ale taky jsem už nečetla, že by se dál angažovala,  ani na web. stránkách  té Michaely. 

Matka paterčat  říká jen to, o čem si myslí, že jí pomůže, kdepak pravdu, překrucuje, , snaží se manipulovat i s dobrákem otcem dětí, jen aby bylo po jejím. Hrůza, hrůzoucí. Není to dávno princeznička, milé skromné, velice příjemné  děvče z  porodnice, ale je to uřvaná, nenávistná, závidějící a hlavně vypočítavá carevna.


Nepřihlášený uživatel

#536 Re: dotaz na Etanu a Andreu

2015-02-12 16:25

#534: Stana - dotaz na Etanu a Andreu 

 K Růženě M 

 

POkud se snad opravdu Saša o "dětičky dobře stará" co jim tedy umožnit, aby měli klid , takže nestarat se, ani jednotlivci, ani stát, nic navíc, pěkně podle  předpisů,  a pravidel.  Ha, ha, ha.

Ovšem to by byla pro děti pohroma...a ihned bychom se zase všichni dověděli, že stát nic nedělá (rozuměj -  Kiňovcům nepřitékají žádné peníze)

Vždyt ta matka nic neumí,  jediné, co zná, jsou peníze a hrabivost. Starost o rodinu se vším, co k tomu patří,  je ji španělskou vesnicí.


Nepřihlášený uživatel

#537 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře

2015-02-12 16:29

#531: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ano kláře 

 To říkáte proto, že z hodných tetiček nekapou peníze a o žádnou osobní  podporu Vám  nejde, že :-)))

Vy si stejně budete dělat, to, co je Vám vlastní, ale potřebujete ze  státu  ždímat peníz,. a když se jednou podaří vyždímat víc, příště  požaduje ještě víc.  Životní systém. Jak by někdo po Vás mohl chtít hospodaření, plánování, nakupování s rozmyslem, vlastní starost o vlastní děti  Proč, taky, vždyť máte stát,   takže státe dávej ....

Divný způsob života. Ten je pro mě hoden posměchu.

Otto

#538 Re: dotaz na Etanu a Andreu

2015-02-12 16:47

#534: Stana - dotaz na Etanu a Andreu 

 Ano,to jsem opsal  já, doslova a do písmene,jak to Petra řekla. Proto mi vadí ty keci, že to řekla Rulíková. Ta ,,hodná teta Petra'' lže jak když tiskne. Ale ono na ni dojde také !!


Nepřihlášený uživatel

#539 Re: Re: Re: Re: Pro Kláru

2015-02-12 16:49

#535: - Re: Re: Re: Pro Kláru 

 posledni zadost o pomoc ze z  6 rijna 2014 

Rádi by jsme sehnali s vaší pomocí tyto věci a potraviny pro Paterčata – Oblečení ve velikosti 92-104 , nejlépe teplákové soupravy , rifle , teplé oblečení soupravy ,kombinézy , teplou obuv s pevnou podrážkou, bačkůrky , botasky –  velikost 22cm pro holčičku 21cm ,prosíme botičky jen nové ,děkuji , Trika s krátkým a dlouhým rukávem , Aviváže, Prací prostředky, Šampony Nivea- Johnson fialový -Hipp , Tělová mléka ,Fenistil ,Vlchčené ubrousky ,Sudocrem , Kaše, Přesnídávky ,Sušenky sunarka ,Piškoty ,Křupky kukuřičný s příchutí  ,Ovocné štávičky Hipp – Alete , Nurofen jahoda , Panadol jahoda


Nepřihlášený uživatel

#540 Re: Re: Re: Re: Re: Pro Kláru

2015-02-12 17:08

#539: - Re: Re: Re: Re: Pro Kláru 

 Ano, Sašiny slavné seznamy potřebných věcí :-))) ještě tam také byly někde plastové lžičky - zřejmě je po každém jídle vyhazuje, kdo by se s tím umýval......

Nejen superznačkové, nové oblečení, ale i  značková jedna z nejdražších  pleťových péčí, stejně jako přípravky na praní.  Kaše, přesnídávky - a to budou jíst, když  to není čerstvé?   

 

HiPP šťáva BIO jablečno-hroznová 500ml

 skladem
cena: 74,90 Kč

 

Sudocrem 400 g

 skladem
cena: 319,00 Kč

 

Sunarka dětské sušenky 175g

 skladem
cena: 38,90 Kč

Bez komentáře.  Když na to nemá, musí používat běžné , cenově dostupnější věci.  I obyčejný chleba se sýrem a čaj  je pro děti zdravý.  Bohužel, ne všichni jsou milionáři. 

Elvira

#541

2015-02-12 17:45

Kdybyste se radsi staraly o Cechy a ne o mrdky cerny zkurveny!!!Petici podepisu,az se bude pomahat tem co makaj a nemaj a ne tem, co nemakaj a maj se jak prasata v zite na NAS UKOR A ZA NASE PRACHY!!!!


Nepřihlášený uživatel

#542 Re:

2015-02-12 17:53

#541: Elvira -  

 Taky názor,  fakt je, že naivita je někdy zlem

Stana

#543 Re:

2015-02-12 18:10

#541: Elvira -  

 Elviro

proc je ve vas tolik zloby a rasismu? nechapu

ale treba vam to Etana a Andrea vysvetli

vy nediskutujete jen jste si prisla uplivnout zlou slinu

Andrea

#544 Re: Re:

2015-02-12 18:54

#543: Stana - Re:  

 Ocením, když dotaz vznesete na pisatelku a mně laskavě nedelegujte k odpovědi na vulgaritu. Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#545 Re: Re: Re:

2015-02-12 19:11

#544: Andrea - Re: Re:  

 Můžete odpovědět k podstatě problému,  vulgarit si nemusíte všímat.  

Stana
Nepřihlášený uživatel

#546 Re: Re: Re:

2015-02-12 19:53

#544: Andrea - Re: Re:  

 Andreo

"... Kdo ke zlu mlčí, sám zlo tvoří...."

 cekala jsem ze uz kdyz nechcete podepsat petici tak se alespon zastanete tech malych patercat

jak je videt  nadavka na  ...."  mrdky cerny zkurveny!!!...a maj se jak prasata v zite na NAS UKOR A ZA NASE PRACHY!!!!" ......vam nevadi mne teda ano 

petice vam vadi , Klara vam vadi 

nechapu proc sem teda prispivate

 


Nepřihlášený uživatel

#547 Re: Re: Re: Re:

2015-02-12 19:58

#546: - Re: Re: Re:  

 BOhužel, tady nejde o filozofické citáty, ale o  snahu  Kiňových za každou cenu urvat prachy a maximum výhod, ať to stojí co to stojí,  i za cenu pošpinění Mgr. Rulíkové A k tomu asi nemá  Andrea co dodat. Je těžké snažit se pochopit, proč  se měří každému jiným metrem. Děti si zaslouží pomoc, ty za nic nemohou, jenže za ně rozhodují rodiče, především o použití peněz ze sociálních příspěvků. 

Andrea

#548 Re: Re: Re: Re:

2015-02-12 20:42

#546: Stana - Re: Re: Re:  

 Proboha, co tady splétáte a podsouváte za nesmysly? Už to dost přeháníte a vytrvale něco plácáte. Co Vás žere? Já už vůbec nechápu, co jsem Vá udělala? Nepochybně potřebujete odbornou pomoc.=D  


Nepřihlášený uživatel

#549 Kláře NE

2015-02-12 20:51

 

  • Alexandra Sašenka Kiňová Ja si myslim,ze dohoda byla na obou stranach...A tim Klara bude mit vice casu, se venovat dalsim lidem ktery ma...Myslím ze dnes setkani bylo prijemne:)))))

    11. listopad 2014 v 10:31

     

 

  • Alexandra Sašenka Kiňová Pani Zuzano. Myslim ze asi vite vsechno o mem pripadu kdyz si dovolite tohle napsat. . . Ano Klara nam hodne pomohla, ale sama se nam nabídla. A hlavne to delala z vlastni vule..
    aa urcite bych nikdy nebyla na ulici. Pisete to tak jako by nam mela platit najem. Nechapu jak nekdo muze komentovat neco o cem nic nevi... jen z medialnich stránkách...

    11. listopad 2014 v 10:50

 


Nepřihlášený uživatel

#550 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-12 21:12

#548: Andrea - Re: Re: Re: Re:  

 Šetřete slova, prapůvod je ve Vašich příspěvcích.  Víříte diskuzi,  vysvetlujete svá stanoviska a když jste postavena před požadavek konkretní odpovědi, tak couváte a melete cosi o odborné pomoci. Na předcházející "vysvětlivky" jste stačila vždy sama , najednou to nejde?