PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1002 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 22:42

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 Rad bych podotkl vam vsem který jste tak dokonalý a jste příkladem nám všem černým a špinavým cikanům.

Rád bych podotkl ze jednoho dne jsem si řekl že si udělám pet malych miminek abych vyžral celej českej národ. Že jsem vypočitavej a že jsem nikdy nepracoval.
nebo ze jsme meli jedno dite a sotva se uzivili. Ja zapomel ze jste nam videli do peněženek. 
Ale co vy vsichni umite kritizovat a odsuzovatt. 
Tak aby jste věděli Vaše chytrý kecy a nazory mam v zadni časti meho těla. 
Ja pracuji už 9 rokem 
ja jako zastupce vedoucího, ja kterej nikdy nemarodil (tedy az ted ) si myslím že by jste mohly dat nam uz pokoj ... 
lidé kteří nás podporuji a chapou nas mooc mooc dekujeme a za mě jsem moc stastnej kdyz vidim ze nas branite... verte ze nejsme takový jakoo ostatni romoveeee.
mooc moooc diiiky
TAAAK A TED SE DO ME MUZETE PUSTIT.... JEN DO ME

 

Ahaaa omylem jsem psal od maminky. . . Jo a jeste odpovidam pani proc jsme nevzali fotit Tonyho nejstarsiho syna...
on byl velmi nemocny. ; ( :( :(

13, cervenec 2014

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1005 Re: Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-22 07:55:18

#1002: - Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 Pan Krosčen tedy pracuje jako zástupce vedoucího, je mu to  ke cti. Je určitě vděčný svým rodičům, kteří jej v mládí vedli ke vzdělání a  práci.Takových romských rodin si musíme vážit. Dopracoval se svou pílí k funkci zástupce a na tuto je náležitě hrdý, na  funkci potřebuje určité znalosti a hlavně organizační schopnosti. Je jen škoda, že své schopnosti /organizační / neuplatňuje i ve své rodině. Jako zástupce má mít i přirozenou autoritu a tu jsem v seriálu nějak postrádala.Určitě má dobrého zaměstnavatele když mu umožňuje občasné pracovní neschopnosti,Dalším předpokladem k výbornému vykonávání funkce zástupce je plánování, naplánováno bylo vše výborně, jen se vloudila malá chybička v podobě tchýně, To by byla šéfová,žádný vytýkací dopis, vše by vyřizovala ručně a stručně.