MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

uloupené Kosovo

#39684 Re: O Kosovu a Krymu

2015-02-22 12:50

#39656: - O Kosovu a Krymu 

 že válku v Kosovu vyprovokovalo Rusko , může tvrdit jen někdo, kdo je na rozhraní debility a imbecility a to je spoustu zfanatizovaných Schwarzenbergových a Kalouskových příznivců. O takto pokřivený výklad dějin se snaží TOP09 a její přičmoudové. VH v otázce Kosova a schvalování agrese USA - humanitárního bombardování, totálně selhal a věděli to i mnozí jeho přívrženci.....A tak vznikl mafiánský stát , založený na základě prodeje drog, zbraní, falešného ošizeného zlata, obchodu s lidmi, jménem Kosovo. Stát ze kterého se ročně snaží uprchnout 35 000 lidí. Toto je skutečná hrozba pro Evropu, ale když to politicky korektní debilové chtěli, mají to mít.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#39687 Re: Re: O Kosovu a Krymu

2015-02-22 12:52:12

#39684: uloupené Kosovo - Re: O Kosovu a Krymu 

 Hezky ti to soudruzi z FSB napsali.


Nepřihlášený uživatel

#39698 Re: Re: O Kosovu a Krymu

2015-02-22 13:51:00

#39684: uloupené Kosovo - Re: O Kosovu a Krymu 

 Vy jste někde v mém příspěvku vyčetl, že válku v Kosovu vyprovokovalo Rusko?  Vy máte nějaký problém s funkční gramotností? 


Nepřihlášený uživatel

#39747 Re: Re: O Kosovu a Krymu

2015-02-22 17:29:15

#39684: uloupené Kosovo - Re: O Kosovu a Krymu 

 Takový názor na teroristický útok na Srbsko a ukradení Kosova vojenskou akcí amerických teroristů Vám na této žvanírně uznání nepřinese.

Já osobně souhlasím s každým slovem Vašeho příspěvku. Tím že to zde napíši, jsem automaticky, podle jejich názoru na demokracii (demokracie je diskuze) komunistický debil, agent Moskvy a asi také vrah teploušů.

Pokud bych byl to, co jsem uvedl v předchozím odstavci skutečně a zde tu loupež Kosova schvaloval, nadával na Putina, Rusko jako takové, chválil fašisty z Majdanu, ve kterých našel své souvěrce Michael Kocáb s panem knížetem, byl bych u nich moudrým člověkem a katolíkem, hodným svatořečení...