PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1134 Re: Chaos

2015-02-23 22:34

#1133: ? - Chaos 

 PD: Když jsem v říjnu 2013 nastoupila, bylo předem zjevné, že zapotřebí budou 2 pečovatelky zároveň, jedna opravdu nestačí. Cílem bylo mít přes den 2 pečovatelky a na noční alespoň jednu. Vypukl ale kolotoč, jaký si nikdo nedovede představit. K těm stávajícím každý den přišla nová pečovatelka. Během jediného měsíce jsem napočítala 20 různých lidí! Nikdo z rodiny se k tomu ale nemohl vyjádřit: buď chcete pomoc, když ne, máte smůlu. Kdybyste viděli, jak reagovaly děti! Děti pak už byly úplně neurotické, neustále brečely. Dodneška nechápu, jak to vůbec někdo mohl dovolit. Spousta pečovatelek odpadla sama, spoustu nepřijaly děti. Mnoho z nich jsme museli každý den zaučovat základním věcem. Neměli jsme vůbec přehled, kdo kdy přijde, jak dlouho tam vydrží. Od října začaly občas vypadávat noční služby, víkendy byly pokryté jen částečně, později pak vůbec. Každý den máte v domácnosti cizí lidi, o kterých vůbec nic nevíte, musíte s nimi 12 hodin vydržet, musíte jim svěřit svoje děti.

"Kvalitní péče". To asi měly ty pečovatelky po rekvalifikačním kurzu z úřadu práce, který stát platí. Je to na nic.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1137 Re: Re: Chaos

2015-02-23 22:51:28

#1134: - Re: Chaos 

 Já nevím jak Vy, ale já osobně bych se asi výpovědí p. Dobiášové moc neoháněla. Buď ji zneužili ,( p. Dobiášovou) a nebo ona není normální. Pusťte si záznamy na ČT. Ví vůbec p. Dobiášová že poskytla nějaký rozhovor ?? Vždyť co odstavec tak je to nesmysl či lež. Jediné co se dá "uznat", tak je že děti se krmí, Saša odstříkává, zapíná se pračka atd.