PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1148 Re: Re: Re: Re:

2015-02-24 03:17

#1127: - Re: Re: Re:  

 

"Lidé si myslí, že mám díky dětem miliony. Jenže s penězi jsme na tom bídně. Já jsem si tolik dětí určitě neplánovala," svěřila se až letos v březnu novinářům matka, která se podle svých slov cítila být rasově motivovanými slovními útoky ponížená. "Naposledy přišel negativní e-mail, když bylo dětem půl roku. Ale od té doby je klid, jen hezké reakce," dodala ale Kiňová, jejíž rodině ale během roku pomohla řada lidí i firem, asistuje jim také Klub dvojčat a vícerčat.
 
 
Ten například pomohl zařídit, aby Kiňové matka dostala od milovické radnice placené místo asistentky u své dcery, zařídil jí také asistentky. Kromě toho má rodina - podobně jako každá, kde se narodí alespoň trojčata - do tří let dětí nárok na jednu pečovatelku. Paterčata mají pomocnice dvě, protože Milovice jim hradí jednu chůvu navíc. Ženy (celkem se jich u dětí střídá devět) pomáhají od pondělí do pátku, o víkendu se Alexandra Kiňová musí o paterčata postarat sama.
 
 
Děti, přestože se narodily předčasně, dobře prospívají. "I proto mně už nevadí, že si je někdo vyfotografuje. Přiznávám, chci se s nimi pochlubit," řekla se v dubnu matka, která si ale zároveň trochu postěžovala. "Teď se na nás zapomnělo. Nejsme na tom dobře, i když si většina lidí myslí, že díky paterčatům přehazujeme peníze vidlemi," svěřila se Kiňová, která nijak neskrývá, že péče o paterčata je po všech stránkách náročná a za každou pomoc bude vděčná.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1151 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-24 07:28:55

#1148: - Re: Re: Re: Re:  

 #1127: - Re: Re: Re:  

 

"Lidé si myslí, že mám díky dětem miliony. Jenže s penězi jsme na tom bídně. Já jsem si tolik dětí určitě neplánovala," svěřila se až letos v březnu novinářům matka, která se podle svých slov cítila být rasově motivovanými slovními útoky ponížená. "Naposledy přišel negativní e-mail, když bylo dětem půl roku. Ale od té doby je klid, jen hezké reakce," dodala ale Kiňová, jejíž rodině ale během roku pomohla řada lidí i firem, asistuje jim také Klub dvojčat a vícerčat.
 
Vidíte v každém rozhovoru se to točí o penězích. Bídně s penězi je na tom většina lidí  a snaží se potřebnějším pomoci.Prodávání fotek dětí je alespoň aktivita, která pomůže ke snu o doměčku, to nám nemusí vadit.
 
 
 
 

Nepřihlášený uživatel

#1152 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-24 07:31:22

#1148: - Re: Re: Re: Re:  

 co vlastne chce? 

1. cítila se být rasově motivovanými slovními útoky ponížená

2. Naposledy přišel negativní e-mail, když bylo dětem půl roku. Ale od té doby je klid - asi je to podle ni chyba tak jde do bulvaru zviditelniť se 

3. matka, která si ale zároveň trochu postěžovala. "Teď se na nás zapomnělo. Nejsme na tom dobře, i když si většina lidí myslí, že díky paterčatům přehazujeme peníze vidlemi,"- a je to tu zase nemáme, dejte - fotky deti jsou za peníze k maní

co chce? chce - peníze, peníze ............