PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2296 Re: PETICI NE

2015-03-22 16:27

#2288: - petici ANO! 

Takže chytrolínko: 1. kde je mé podstrkování rasové nenávisti vůči paterčatům? Nenávist čiší z vašich                               příspěvků už delší dobu, že teda nejste přihlášena, příspěvky jsou stále stejně                                 poznatelné,                            

                   

                           2 .máte potřebu vyjádřovat se? dobře, emoce v našich zeměpisních šířkách jsou běžné a normální,

                           3. vy si hlavně vemte sodu na žáhu=rada zadarmo,

                           4. co já chci, vám není známo, ani nebude,

                           5. vaše šílenost nezná mezí,

                           6. má vaše labilní a agresní povaha svého psychiatra? máte štěstí, že vaše rodina prozatím neřeší vaše výpady nasměrované k domovině, a ne na svou rodinu,

                           7. vaše agresivita nezná mezí a prohlašujete rodiče paterčat za nezodpovědné?, to už je opravdu vhodné  na hospitalizaci,

                           8. máte vypatlaný mozek.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2300 Re: Re: PETICI NE

2015-03-22 21:38:59

#2296: - Re: PETICI NE 

 ja si nemyslim ze je nekdo rasista jen proto, ze zada dodrzovani zakonu a pravidel pro vse stejne

proc kdyz nekdo vytkne tehlete rodince ze podvadi a lze (matka byla MU Milovice i usvedcena) je hned oznacen za rasistu 

nechapu, zakony prece palti pro vsechny stejne bez rozdilu barvy pleti a nedelejte ze mne rasistu, to nejsem!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#2301 Re: Re: PETICI NE

2015-03-22 21:40:25

#2296: - Re: PETICI NE 

 doporucuji sezeni u psychiatra, dle prispevku je to nutné


Nepřihlášený uživatel

#2305 Re: Re: PETICI NE

2015-03-22 22:19:58

#2296: - Re: PETICI NE 

Psychiatra nedoporučuji, mnoho osobností, včetně VIP, které naštěvovaly psychiatra, nedopadly nejlépe.

Radím, zkusit to jinde - v placené péči. Buď se chcete vyléčit, nebo léčit.


Nepřihlášený uživatel

#2307 petici ANO

2015-03-23 00:31:06

#2296: - Re: PETICI NE 

re: vaše agresivita nezná mezí a prohlašujete rodiče paterčat za nezodpovědné?, to už je opravdu vhodné  na hospitalizaci,

 to ze jsou Kinova  a Kroscen nezodpovedni rodice,

rekla na sebe v jednom clanku Blesk sama matka, ze to pry vyslo od socialky z Lyse

staci dohledat

pro vas je zodpovedne mit garsonku 1+1 , exekuce 360 000 a do toho si poridit dalsi dite?

----------------

22. srpna 2013 ● 11:50

"Sociální pracovnice, mi řekla, že nemám doma podmínky, abych si miminka mohla přivézt z porodnice," vyprávěla Alexandra v rozhovoru pro magazín MF Dnes o tom, co následovalo, když se dozvěděla, že na svět nepřivede jen jedno dítě, ale hned pět.

V tu chvíli se prý zhrozila, protože ve své garsonce neměli s přítelem téměř nic. Dozvěděla se sice, že jim město přidělí větší byt, kde budou jako ostatní platit nájem, ale netušila, zda jeho vybavení bude dostačující. Proto se nepřestávala bát, že jí děti vezmou.

 

"Když jsem do toho nového bytu přišla, byl už upravený díky mému příteli, rodičům, Kláře Vítkové Rulíkové a Romaně Fischerové, které mi pomáhají. Sehnaly od sponzorů spoustu věcí," řekla s vděčností.

Pod dozorem

"Měla jsem strach. Sociálka říkala, že miminka musejí mít vše, co potřebují. To jsem neměla. Vše se shánělo narychlo. Dodnes mám divný pocit. Pečovatelky, které mi chodí pomáhat, hlásí sociálce, co se tady děje, jak to tady vypadá. Dávám si pozor, co říkám, co dělám, snažím se se mít pořád čisto. Dítě si ublinkne a já hned převlékám. Jsem z toho trochu vynervovaná, mám pocit, že jsem pod dozorem," svěřila se.

Přestože je pečovatelkám velmi vděčná za pomoc, přiznává, že vše velmi komplikují striktní nařízení. "Pečovatelka nemůže dítě koupat, nesmí mu připravit mlíko, jídlo, nesmí zapnout pračku. Může pomáhat u přebalování a krmení, ale já u toho musím být. Když nejsem, nesmí na děti sahat. Takové jsou předpisy. Takže mi mnohem víc pomáhá maminka," uzavřela.