PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#2301 Re: Re: PETICI NE

2015-03-22 21:40

#2296: - Re: PETICI NE 

 doporucuji sezeni u psychiatra, dle prispevku je to nutné


Nepřihlášený uživatel

#2302 Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-22 21:54

#2252: - petici a KVR:ANO 

 Jediná oficiální pravda pro mě je ta, že zrušlili tak zvané terénní pracovnice v rámci "aktivní politiky zaměstnanosti", některé se základním vzděláním a kursem 150 hodin, pořádané za tučné dotace a hledají zákonu odpovídající pracovnice, zdravotní sestry nebo pracovnice s pedagogickým vzděláním pro pomoc paterčatům.

Každé povolání má předepsané vzdělání. Je smutné, co vše jsou schopny některé organizace podstoupit. Je to ostuda.

Je opravdu zvláštní, že na toto upozorňuje málo diskutujících a většina zde řeší povahu členů rodiny a KVR a hlavně TÚ.

Ta pomoc, která jim byla státem poskytnuta je v rozporu se zákonem a s nařízením vlády.

Ostatní jsou spekulace.

Tak toto je ta jediná oficiálnín relevantní informace, neboť RC Milovice se snaží o nápravu a hledá pracovnice k paterčatům se vzděláním, odpovídající zákonu péči o děti do 6 let.

Snad se jim to podaří a někdo se z okolí najde.

Mediální poškození rodiny je velké. Kéž by se "většina" chovala alespoň tak, jako rodina paterčat, včetně babičky Olgy.

 

Zodpovědně k životu. Protože pokud nejde o život, jde o houby.


Nepřihlášený uživatel

#2303 Re: Re: Re: Amen

2015-03-22 22:08

#2276: - Re: Re: Amen 

A kolik tato rodina ještě odvede státu, až budou v pracovním procesu?

 

Pozitivní myšlení trošku přidat a bude lépe.


Nepřihlášený uživatel

#2304 KVR: NE

2015-03-22 22:12

Že by zde byli také placení diskutéři?


Nepřihlášený uživatel

#2305 Re: Re: PETICI NE

2015-03-22 22:19

#2296: - Re: PETICI NE 

Psychiatra nedoporučuji, mnoho osobností, včetně VIP, které naštěvovaly psychiatra, nedopadly nejlépe.

Radím, zkusit to jinde - v placené péči. Buď se chcete vyléčit, nebo léčit.


Nepřihlášený uživatel

#2306 Re: Re:

2015-03-22 22:23

#2234: - Re:  

 SOUHLAS.


Nepřihlášený uživatel

#2307 petici ANO

2015-03-23 00:31

#2296: - Re: PETICI NE 

re: vaše agresivita nezná mezí a prohlašujete rodiče paterčat za nezodpovědné?, to už je opravdu vhodné  na hospitalizaci,

 to ze jsou Kinova  a Kroscen nezodpovedni rodice,

rekla na sebe v jednom clanku Blesk sama matka, ze to pry vyslo od socialky z Lyse

staci dohledat

pro vas je zodpovedne mit garsonku 1+1 , exekuce 360 000 a do toho si poridit dalsi dite?

----------------

22. srpna 2013 ● 11:50

"Sociální pracovnice, mi řekla, že nemám doma podmínky, abych si miminka mohla přivézt z porodnice," vyprávěla Alexandra v rozhovoru pro magazín MF Dnes o tom, co následovalo, když se dozvěděla, že na svět nepřivede jen jedno dítě, ale hned pět.

V tu chvíli se prý zhrozila, protože ve své garsonce neměli s přítelem téměř nic. Dozvěděla se sice, že jim město přidělí větší byt, kde budou jako ostatní platit nájem, ale netušila, zda jeho vybavení bude dostačující. Proto se nepřestávala bát, že jí děti vezmou.

 

"Když jsem do toho nového bytu přišla, byl už upravený díky mému příteli, rodičům, Kláře Vítkové Rulíkové a Romaně Fischerové, které mi pomáhají. Sehnaly od sponzorů spoustu věcí," řekla s vděčností.

Pod dozorem

"Měla jsem strach. Sociálka říkala, že miminka musejí mít vše, co potřebují. To jsem neměla. Vše se shánělo narychlo. Dodnes mám divný pocit. Pečovatelky, které mi chodí pomáhat, hlásí sociálce, co se tady děje, jak to tady vypadá. Dávám si pozor, co říkám, co dělám, snažím se se mít pořád čisto. Dítě si ublinkne a já hned převlékám. Jsem z toho trochu vynervovaná, mám pocit, že jsem pod dozorem," svěřila se.

Přestože je pečovatelkám velmi vděčná za pomoc, přiznává, že vše velmi komplikují striktní nařízení. "Pečovatelka nemůže dítě koupat, nesmí mu připravit mlíko, jídlo, nesmí zapnout pračku. Může pomáhat u přebalování a krmení, ale já u toho musím být. Když nejsem, nesmí na děti sahat. Takové jsou předpisy. Takže mi mnohem víc pomáhá maminka," uzavřela.


Nepřihlášený uživatel

#2308 Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 01:34

#2302: - Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

re: Jediná oficiální pravda pro mě je ta, že zrušlili tak zvané terénní pracovnice blablablabla

 pro mne je oficialni pravda ta 

ze terenni pracovnice byly stazeny na zadost p Samkove a rodiny protoze matce vadilo ze na plat pracovnic sly penize z TU

jak rekla hodna teta Petra -Sasa byla s pracovnicemi velmi spokojena ale platit je z TU nechtela

--------------------

Na základě žádosti JUDr. Samkové i rodičů paterčat, byly od února terénní pracovnice z rodiny staženy a poskytují pomoc v jiné potřebné rodině s vícerčaty.

V únoru 2015 bylo z transparentního účtu u GE Bank s číslem 215252811/0600 (zřízeného na pomoc rodinám s vícerčaty v krizi) vybráno 14.815,-Kč na mzdu jedné terénní pracovnice a také uhrazené odvody na zdravotní a sociální pojištění za dvě terénní pracovnice za měsíc únor.
Terénní pracovnice pracují v rodině paní Moniky z Milovic, která je po těžké operaci a má doma 6 dětí (nejmladší jsou dvouletá dvojčata).


Nepřihlášený uživatel

#2309 petici ANO

2015-03-23 02:44

#2302: - Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

RC Milovice se snaží o nápravu ???

 3. Žádost o finanční příspěvek od města Milovice

Místostarostka města informovala členy RM, že dne 3. 7. 2014 byla na Podatelnu MěÚ doručena žádost od paní Mgr. Kláry Vítkové Rulíkové, ředitelky Klub dvojčat a vícerčat o. p. s.

Paní ředitelka ve své korespondenci žádá o finanční příspěvek ve výši 248.400,- Kč na úhradu pečovatelky pro paterčata na období srpen 2014 – červenec 2015.

Po poradě a po diskuzi, RM přijala toto usnesení: Usnesení č. 439/2014:

Rada města neschválila žádost Mgr. Kláry Vítkové Rulíkové, ředitelky Klub dvojčat a vícerčat o. p .s., která ve své korespondenci žádá o finanční příspěvek ve výši 248.400,- Kč na úhradu pečovatelky pro paterčata na období srpen 2014 – červenec 2015.

Město tuto rodinu již podpořilo přidělením bytu – odpuštěním kauce,

čtvrtletním příspěvkem na drogistické zboží a

úhradou pečovatelky v minulém roce, jejíž poskytování sociální služby nyní hradí kraj.

Hlasování: pro 4, proti 0, zdržel se 0.


Nepřihlášený uživatel

#2310 Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 08:52

#2302: - Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

 Opět jen neznalost - pečovatelky se 150 hod. Kurzem jsou stále rodině poskytovány podle zakona o soc. Službách. Terénní pracovnice, které u rodiny byly, mely vzdělaní ( jedna zdravotni sestra, jedna s maturitou a kurzem soc. Pracovníka s rodinou). Vaše výlevy jsou účelove, abyste poškodila KVR. Je mi vas líto.

AndyO

#2311 Re: petici ANO

2015-03-23 09:19

#2307: - petici ANO 

 pro vas je zodpovedne mit garsonku 1+1 , exekuce 360 000 a do toho si poridit dalsi dite?...........no rozhodně je to lepší než jít na pětinásobný potrat.


Nepřihlášený uživatel

#2312 Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 09:41

#2302: - Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

 nechapu, jak nekdo muze rodinu, ktera neni schopna zabezpecit sve deti ale sebe samotne bez cizi pomoci, davat jako priklad pro chovaní vetsiny? rodina kde babicka mlati pecovatelky ma byt svim chovaním nekomu prikladem? to nemyslite vazne, ze?

 

AndyO

#2313 Re: Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 09:58

#2312: - Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

 příkladem asi zrovna ne, ale to mlácení pečovatelek je, podle informací, ve skutečnosti facka náně, která nechala spadnout mimino a ani se neobtěžovala ho zvednout. To by jí napálil jednu dobře mířenou asi každý druhý...


Nepřihlášený uživatel

#2314 Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 10:23

#2302: - Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

 Ta pomoc, která jim byla státem poskytnuta je v rozporu se zákonem a s nařízením vlády.

 

Mediální poškození rodiny je velké. Kéž by se "většina" chovala alespoň tak, jako rodina paterčat, včetně babičky Olgy

 

Co je v rozporu?Kdyby se většina chovala tak m tak tu bude Somálsko a nebude ani na ten rohlík natož na pečovatelky


Nepřihlášený uživatel

#2315 Re: Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 10:35

#2310: - Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

 Ter. pracovnice musí mít vzdělání a maturitu. Co má Kiňová starší?O matce nemluvím, ale když byla s pracovnicemi spokojená proč je nechtěla zaplatit?Ty peníze na účtu jsou přeci pro potřebu paterčatům tak o co jde?Když něco nezvládnu,tak si to holt musím objednat a zaplatit.


Nepřihlášený uživatel

#2316 Re: Re: Re: Re: Amen

2015-03-23 12:36

#2303: - Re: Re: Re: Amen 

 myslite, ze tato rodina bude nekdy v pracovnim procesu??????????

 


Nepřihlášený uživatel

#2317 Re: Re: Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace

2015-03-23 12:45

#2313: AndyO - Re: Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

no vy by jste napalila, mate zrejme stejne zpusoby reseni konfliktu jako jmenovana babicka

babicka u toho nebyla, stalo se to na ulici 

inteligentní clovek neresi problemy agresivitou


Nepřihlášený uživatel

#2318 petici ANO

2015-03-23 13:58

#2313: AndyO - Re: Re: Tak toto je ta jediná oficiální relevantní informace 

 chcete nam rict

ze Kina starsi na kameru lhal kdyz rikal ze "....

tato stala se taka vec, ze mama zmlatila pecovatelku...."?

 

vazne verite tomu

ze k vuli jedne facky by prestala pecovatelska sluzba s pomoci matce s patercaty?

tam bylo neco vice co uz do Televize dat nemohli 

a proc chodily na ten uklid radeji dve najednou? aby nebylo dalsi napadeni?

zvlaste kdyz babka rekla ze to udela zase...

tak se z pecovatelek staly uklizecky

 dve uklizecky na 4 hodiny

nebo jedna uklizecka na 8 hodin vyjde stejne

 


Nepřihlášený uživatel

#2319 Re: Re: Re: Re: Re: Amen

2015-03-23 14:30

#2316: - Re: Re: Re: Re: Amen 

 Snad ano, otec také pracuje a rodiče matky také pracovali, matka chvíli také.


Nepřihlášený uživatel

#2320 Re: petici ANO

2015-03-23 14:34

#2309: - petici ANO 

 Stát se měl více angažovat, paterčata jsou rarita. Proč to neudělal? Obavy z diskriminace naruby? Vypadá to, že tento systém prostě nefunguje a pokud se lidé nevzpamatují, tak dojde brzo ke kolapsu.


Nepřihlášený uživatel

#2321 Re: petici ANO

2015-03-23 14:39

#2318: - petici ANO 

Proč chodili ve dvou? Asi aby se necítili blbě u Romů, ve dvou se to táhne lépe.

Nervy vybouchly všem, to není sice omluva za jejich chování ani na jedné straně, ale domnívám se, že to mohlo dopadnout lépe, pokud by péče byla nastavena lépe.


Nepřihlášený uživatel

#2322 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amen

2015-03-23 16:22

#2319: - Re: Re: Re: Re: Re: Amen 

 Matka pracovala a kdy když ji bylo 23 a Antoniovi 5. kiňová  st.to si děláte psinu a kde tedy pracovala, Kiňa pracoval kde?Krosčen ten snad, ale teď většinou ne, buď marodí, nebo má paragraf. Opravdu pracovití celá rodina.Kdyby  staří tak vehementně pracovali, tak by je sociálka neznala.


Nepřihlášený uživatel

#2323 Re: Re: Re: Re: Re: Amen

2015-03-23 16:24

#2316: - Re: Re: Re: Re: Amen 

 Proč by pracovali, ono se jim to nevyplatí, dávky dělají víc a je to jisté, což plat někdy jistý není,


Nepřihlášený uživatel

#2324 petici ANO

2015-03-23 16:32

#2320: - Re: petici ANO 

 Klarka pro patercata udelala za stat maximum

zvladla to na 1 

kdo selhal bylo mesto Milovoce, RC Milovice a socialka v Lyse, kteri hazeli Klarce klacky pod nohy


Nepřihlášený uživatel

#2325 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amen

2015-03-23 16:49

#2319: - Re: Re: Re: Re: Re: Amen 

rodice matky pracovali a pracuji leda kecanim

otec nekdy pracoval, dokud ho princezna a rodina K nenaucila ze zit se da i bez prace na davkach 

a matka také chvili? to si delate srandu? ukoncila vubec skolu?