PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2690

2015-04-04 08:17

Holky vy dokážete poplyvat absolutně vše kolem paterčat, navíc přihazujete různé problémy, s kterými rodina nemá nic společné a určitě je za nikoho nevyřeší. Jste citlivé ženy a matky? Máte své děti a rodinu? Komentují cizí lidi vaše chování, zvyky a činy? Vstřebáte všechny dobře míněné rady? Já například ne a myslím si své.

Zkuste se úpřimně a srdcem, bez emocí zamyslet, jak by jste kolotoč péče o pět batolat zvládala, bez pomoci, když máte jen dvě ruce. Fajn, děti povyrostou a s čím bojujete? Finance, prostor pro hraní dětí, prádlo a prostor pro uložení prádla, prostě nekonečný řetěz povinností. V neposlední řadě se musíte vyrovnat s egem každého jednotlivce ve vztekající se etapě vývoje. Zvládnete? Musíte, nějak. 

Pro tuto rodinu je sbírka dosti důležitá. Malé děti, zatím "malé starosti". Co bude, je v moci rodiny. Není potřeba lámat hůl, čas ukáže. Vždy je nějaké ale...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2693 Re:

2015-04-04 09:19:19

#2690: -  

 Nikdo na nikoho neplyve, jen mě zaráží do plnoletosti dětí je opravdu drzost a čím přispěli rodiče.

Myslím že to přehnali,nedovedu si představit že odtatní rodiny které mají 6 dětí si nechají založit TÚs dodatkem do plnoletosti.Vydím na svých vnoučatech že v 15 chodí na brigády i když nemusí. Myslím že to je opravdu rarita do polnoletosti.....


Nepřihlášený uživatel

#2694 Re:

2015-04-04 09:32:25

#2690: -   mame  sve rodiny a deti a starame se o ne bez pomoci a zebrani

s vasim komentarem vyjadrim souhlas, az rodina zacne delat neco i sama za sebe a ne jenom lhat ohledne prijmu a zebrat o vse potrebne, treba pytliky caje 

vam vubec neprekazi, ze na takove urovni jako tato rodina neziji mnohe mlade rodiny s malyma detma kde oba rodice pracuji? jakou pomoc dostanou oni od statu? kdyz chteji mit byt nebo domecek maji hypoteku a plati ji desitky let!

vam vubec nevadi ze nedokazi detem ze sveho zabezpecit vubec nic, bez pomoci statu by nebyli schopni prezit a uzivit deti a porad nadavaji jak se nikdo nestara? 

vam vubec nevadí, ze v te rodine nikdo nepracuje a poradaji zbirky uz do dospelosti patercat? 

pro mne je to velice smutne zisteni


Nepřihlášený uživatel

#2695 Re:

2015-04-04 09:43:58

#2690: -  

 Nikdo z nás se snad neprodal mediím, je to jejich věc, dostali za to zaplaceno. My jsme je nepotřebovali vidět, ale když už jsem to viděla tak, si udělám názor a věřte, že bych jim fandila. Co většině vadí a nevděčnost, Je jasné, že sama matka by to těžko zvládla a tak dostala pomoc, jenže si neuvědomila, že ona není zaměstnavatel, že je uživatel pomoci. Kiňovi jsou dami nezodpovědní a zodpovědnost vyžadují od ostatních


Nepřihlášený uživatel

#2714 Re:

2015-04-04 13:02:13

#2690: -  

Tady to bez emocí beru a říkám, pomoci měla matka dost a té si vůbec nevážila, vždyť se ji tam pracovnice střídaly a pomáhaly se vším. Copak matka vytírala, luxovala, vždyť ona si ani nevyžehlila, vše dělaly pomocnice a placená babka, které jim to dokázala pořádně znechutit,To víte, že je pro ně sbírka důležitá, aby oni nemuseli hnout zadkem, ale konečně už by jim někdo měl říct dost. Moc se mi tady líbí jak někdo se snaží namluvit, že všichni pracovali, ale ti, kteří je znají vědí, že je to další lež jako všechno okolo nic