PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2944 petici Ne

2015-04-12 08:46

Jediný důvod, proč se veřejnost zastává Kláry Vítkové Rulíkové, je to, že ve svém rozhovoru řekla to, co chtěla většina slyšet.

Jak k tomu ale přijdou všichni ti lidé, kteří přišli o práci kvůli nějakému drobnému či dokonce banálnímu pochybení?

MPSV se zachovalo velmi benevolentně. V jakékoliv firmě a na velké většině úřadů by už při takovémto zásadním porušení zásad své práce měla Klára Vítková Rulíková dávno sbaleno svých pět švestek a stepovala by na Úřadu práce.

Jenže ona si místo toho myslí, že je nový Jan Hus.

zdroj:pavelsanda.blog.idnes.cz

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2948 Re: petici Ne

2015-04-12 09:32:56

#2944: - petici Ne 

 Jediný důvod, proč se veřejnost zastává Kláry Vítkové Rulíkové, je to, že ve svém rozhovoru řekla to, co chtěla většina slyšet.

ono to tak není, ono je to v nesprvedlivém nastolení dávek. Nemám nic proti tomu když je to potřeba z důvodů ztráty zaměstnání, úrazu, nemoci a vážným problémům, jenže tady se cpou dávky nemakačenkům, kteří nedělali a dělat nebudou, to samé jsou příspěvky na bydlení. Ono je dost podivné když ženská odracuje 30 let a vychová děti a když jde do důchodu tak bere méně než Kiňová O/myslím všechny dávky/ která se s prominutím do narození paterčat ani o práci nezajímala a pak se ji neoplatí pracovat za to, co musí vzít pracovnice do jejich rodiny , aby pomohla uživit a ošatit své děti .Rodinka KRKI si žije poměrně dost dobře i když pochopitelně na veškeré rozmary a požadavky není dost ani na účtu. Za vším se dají hledat peníze a to je asi příčina rozkolu mezi rodinkou a KVR


Nepřihlášený uživatel

#2950 Re: petici Ne

2015-04-12 09:42:34

#2944: - petici Ne 

ja se ji urcite nezastavam proto, ze rekla co jsem chtela slyset, ten rozhovor na mem nazoru uz nic nemenil, udelala jsem si nazor na zaklade toho co jsem videla a slysela jak se prezentuje rodina samotna a jeji clenove, fakt hruza

zastavam se ji proto, ze se snazila, pomahala a zarizovala, co se dalo, branila je  i v dobe kdy se drzelo stranou uz i RC Milovice a ze strany rodiny si zaslouzila jenom hloupe poznamky az vysmech, osobne jsem pana otce v jedne diskusi upozornila, ze jeho prispevek je uz za hranici slusnosti a prekracuje medze slusneho chovani

tak mi prosim nepodsouvejte, ze cituji: Jediný důvod, proč se veřejnost zastává Kláry Vítkové Rulíkové, je to, že ve svém rozhovoru řekla to, co chtěla většina slyšet.     protoze to  neni pravda