MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#47822 Re: Noční vlci v Bratislavě

2015-05-09 22:34

#47682: - Noční vlci v Bratislavě 

 Už mě to válečnické štvaní od pravdoláskařů a US rektolezců pěkně štve. Když jsem viděl v „Máte slovo“ Vondru, Klvaňu a Hučína, jak jsou natěšení ze současné situace, jak dehonestují našeho prezidenta a jak u mladé generace je naprosté vakuum základních historických faktů, tak jsem se jel podívat na tu kolonu těch „provokatérů“ na motorkách z Ruska.  Byl jsem minulou sobotu v poledne na „Ústřední hřbitov v Brně“ podívat se na ty ruské „gangstery“. Bylo sice tam jen 5 Rusů, ale našich a Slováků tak ca 40 motorek. Dalších lidí tam mohlo být tak 1500-2000. Dokonce tam nebyl ani jeden pravdoláskař. Taky tam ale nebyl nikdo z televize. Ani jsem neviděl zmínku na jiné TV, nebo na netu. Jenom z Bratislavy. A jsem velice mile překvapen, jak se zachovali naši motorkáři, když se Sobotka a spol. podělali a snažili se zalíbit se Schapirovi.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#47823 Re: Re: Noční vlci v Bratislavě

2015-05-09 22:37:24

#47822: - Re: Noční vlci v Bratislavě 

 Komunistickou nacistickou zrůdu Miloše Zemana je potřeba něčím dehonestovat? Ne to dokonce ani nejde, nelze dehonestovat člověka, který v situaci, kdy se neudrží na nohou bez hole a bez dopomoci dalších dvou lidí nevyjde pět schodů o sobě prohlašuje, že má prostatu jak panic a plíce čísté jak nekuřák, právě proto, že kouří. 

Komunistickou nacistická zrůda Miloš Zeman se dehonestuje sám nikoho dalšího k tomu opravdu nepotřebuje. Kdykoli otevře pusu na veřejnosti natož v soukromí lije na sebe kýble vlastních exkrementů. 


Nepřihlášený uživatel

#47824 Re: Re: Noční vlci v Bratislavě

2015-05-09 22:39:16

#47822: - Re: Noční vlci v Bratislavě 

 Co to žvaníte za nesmysl, vy jste nikdy neviděl pohromadě 200 lidí natož 2 000. 


Nepřihlášený uživatel

#47847 Re: Re: Noční vlci v Bratislavě

2015-05-10 11:00:55

#47822: - Re: Noční vlci v Bratislavě 

 Jediný kdo vyhrožuje válkou je rusofašista putin a zdejší rusácko-zemanovská pátá kolona z toho má orgasmus.