MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#54838 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!!

2015-08-27 16:26

#54834: - Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!! 

 Projekce jakékoliv ubohosti do zdánlivě či reálně neoblíbené skupiny lidí, je přesně to, co se snažíte vaším termínem kritizovat. Je to ubohost. Výše popsaní příznivci totalitních ideologií, totalitně smýšlejících politiků jsou prostě ubožáci s totalitním myšlením, což nemá vůbec nic společného s jakoukoliv neoblíbenou skupinou obyvatel a tím spíše se sexuální orientací. 

Kdysi jsem jednomu skalnímu Klausovci řekl, že Klaus je myšlením i jednáním komunista, v podstatě na mne řval, že o něm ještě mám říci, že je to homosexuál, odvětil jsem, že je mi to ukradené, jakou má ten bolševik orinetaci. Za dva roky mi ten samý člověk sděloval, že je to na Hradě snad skutečně spolčení buze.... (hanlivé označení pro homosexuály). Jeho myšlení je vlastně typické pro bolševika a hodného synáčka z bolševické rodinky, projektuje si vlastní frustraci z toho, že prozřel, že je Klaus bolševický blb do neoblíbené skupiny obyvatel, neboť si nedokáže přiznat, že je ubohý bolševický blb ze stejné "vrstvy" jako jeho bolševická rodinka. Přičemž on sám se po celou dobu co se známe v jeho vlastním jednání nikdy jako bolševik neporojevil, ale svým postojem ke Klausovi si vlastně hájil jeho bolševické rodiče - jeho "vrstvu" v které vyrůstal. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#54839 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!!

2015-08-27 16:31:17

#54838: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!! 

 Je to pouze pracovní souhrný název pro vyznavače těchto ideologií.  Navrhněte jiný souhrný název.