MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#54926 Re: Re: Re: Re: Kdyby zapad nepodporoval s Stalina, tak by dnes nemcina byla v Rusku uredni jazyk.

2015-08-28 16:08

#54916: - Re: Re: Re: Kdyby zapad nepodporoval s Stalina, tak by dnes nemcina byla v Rusku uredni jazyk. 

 Prectete si nektere komentare, moje reakce byla na to ze ja jsem osobne znal nekolik lidi kteri v Jachymove na uranu dreli a take jsem napsal ze Vam rozumim. Rozhodne sem nepisi proto abych se dostal do pisemneho konfliktu s lidmi

jejichz nazory jsou podobne jako mam ja.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#54930 Re: Re: Re: Re: Re: Kdyby zapad nepodporoval s Stalina, tak by dnes nemcina byla v Rusku uredni jaz

2015-08-28 16:17:54

#54926: - Re: Re: Re: Re: Kdyby zapad nepodporoval s Stalina, tak by dnes nemcina byla v Rusku uredni jazyk. 

 Také s vámi nejsem v konflikut, domnívám se však, že můj text byl napsán srozumitelně. Nebyla to výtka vůči vašemu příspěvku, ale možná jsem se nešetrně ohradil, že to srozumitelné bylo. Vlastně to bylo kouzlo nechtěného, komunstická pakáž zdravící se čest práci, která ve své podstatě nikdy práci nechce a nechtěla to skutečně mohla chápat, že pracují, aniž bych Vás jakkoliv podezříval z toho, že jste to chápal jako komunistická pakáž. Vlastně ano, psal jsem to "záměrně" ne úplně srozumitelně :-) a je dobře, že jste to správně pochopil.