Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

svět ovladany penězi je věčne otroctví všech lidi na světě
Nepřihlášený uživatel

#7612 Re: GENESIS

2016-03-17 17:08

#7611: - GENESIS 

 neni to nahodou od adventistu sedmeho dne to co se odehrava ve světě muže byt pravda poslouchal jsem videa od patricka schnellera ten o tom take povida třeba zaklady adventizmu ze slovenska chtěl bych se dozvědět vice ale je několik cirkvi křestanstvi takže je několik bibly takže nevim jakou bych si mohl přečist pokud my daš nějakou radu  snažil jsem se take najit na internetu člověka kterej vytvořil penize ale nenašel jsem pokud o tom něco vyš zajma mě jakek kokot vymislel penize pokud znaš informace budu rad protože člověk kterej vytvořil penize zotročil svět kterej nepatři bankeřum ani korporacim svět totiž patři všem tvorum na světě puda voda rostliny patři každemu a ne par vyvolenym elitam ktere by chtěly ovladat cely svět kdisi svět patřil každemu dnes si za pudu vodu rostliny a potraviny musime platit všichni jedini otroci na tomhle světě jsou lide zvyřata totiž žiji v souladu s přirodou a umi přežit tak proč by to nemohl inteligentni člověk jak je tohle vubec možne že jsme otroci na naši planetě kterou nam stvořil buh

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#7613 Re: Re: GENESIS

2016-03-17 19:00:47

#7612: svět ovladany penězi je věčne otroctví všech lidi na světě - Re: GENESIS 

NO PROC JSME OTROKOVE V ZEMI SE DOZVIS VE ZJEVENI JANOVO A V NOVÉM ZAKONĚ V BIBLI A PENIZE VYMYLELI RADA STARŠICH CO ROZHODUJOU O VŠEM NA ZEMI TAKOVA RADA CO PODPORUJOU AJI PADLEHO A SIDLO MAJ V USA O NICH SE PSALO AJI NA AERONETU O RADE!!!A  BIBLA JE JEN JEDNA NENI NEKOLIK BIBLI A TAM MAS OD GENESIS AZ PO ZJEVENI JANOVO STARY A NOVY ZAKON NEMUSIME SI PLATIT ZA ZELENINU A OVOCE STACI SI ZASADIT A MAS TO BEZ MODIFIKOVANICH PRVKU GMO-TTIP-MONSANTO ALE ZASE MAS SMULU KDYZ NA TO Z NEBE BUDE PADAT CHEMTRAILES KOV KTEREJ NARUSUJE MOZEK A MYSLENI A JE PRO LIDSKE TELO NEBEZPECNEJ  

VICE-BIBLE.CZ.SHOP

VICE-THE ELITE NETWORK PLUS SMLOUVA DR

madhava

#7648 Re: Re: GENESIS

2016-03-21 15:03:19

#7612: svět ovladany penězi je věčne otroctví všech lidi na světě - Re: GENESIS 

Pro srovnání různých verzí Bible může posloužit např. Deut. 32:43.

bohové:
ESV
CEV

andělé:
NLT

KJV a další: nic

ESV a CEV jsou založené na svitcích Mrtvého moře, NLT na Septuagintě.

Původ peněz je tak starý, že ho půjde těžko zjistit - jde o prehistorickou záležitost.
Jsou logickou odpovědí na potřebu směny, věc za věc se totiž směňuje obtížně.
Problém ale nejsou peníze jako takové, ale jejich zbožštění a falšování vrcholící
virtualizací (umělý dluh). Sociopati zneužijí cokoliv. To oni jsou skutečný problém.
Ti, kteří se jimi nechají zotročit, si za to mohou částečně sami. Může nad námi vládnout
jen ten, komu to dovolíme.