MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#84136 Re: Re: Re: Zeman to logicky dělá záměrně, jeho voliči jednání takového člověka v podstatě schvalují

2016-06-07 12:11

#84135: - Re: Re: Zeman to logicky dělá záměrně, jeho voliči jednání takového člověka v podstatě schvalují.... 

 Drž hubu mrdko, to je prostě fakt, o čem pochybuješ nikoho nezajímá. Další Havlova milost:

 

35letý Zdeněk Rangl, kterého se svého času obávali snad všichni vězni v českých kriminálech. Psychiatři u něj objevili úchylku, která se projevovala jeho častými útoky na spoluvězně. Rangl ještě jako mladistvý v dubnu 1986 se pokusil zabít spoluvězně ranou kladivem do hlavy. Během agrese u něj došlo k poluci. "Nikdy jsem předtím takový pocit rozkoše nezažil. Šlo mi o to vidět ho krvácet a chcípat. Když mu tryskala krev, bylo mi dobře u srdce i celkově."

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#84139 Re: Re: Re: Re: Zeman to logicky dělá záměrně, jeho voliči jednání takového člověka v podstatě schva

2016-06-07 12:53:35

#84136: - Re: Re: Re: Zeman to logicky dělá záměrně, jeho voliči jednání takového člověka v podstatě schvalují 

Těžko říci jak důvěryhodný text to je a neviděli jsme spis.  Je absurdní tvrdit, že by Václav Havel záměrně pouštěl zločince. V době, kdy se Zeman "vzdával" milostí, bylo zveřejněno, jak celý proces probíhal a nebylo na něm nic hanebného, byl vícestupňový a odborný. Obávám se, že Zeman využívá toho, že spisy není možné zveřejnit. 

Z toho, co je zveřejněno o omilostňěmém to koreluje se Zemanovou povahou. 

V každém případě, pokud Václav Havel dělal chyby, byl špatně nastavený systém atd. neznamená to, že Zeman může dělat chyby stejné. 

Z mého pohledu je dělá záměrně. Zpochybňuje hodnoty a úřad od té doby, co vlezl na Hrad a při inauguraci si uvázal kravatu s ruskou trikolorou.