MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

král debilu

#87686 chci sex z muslimy a negry

2016-07-15 09:49

#87685: -  král teploušu 

 jsem pro islamizaci evropy chci právo šaría chci svátou válku džihád a aby mě muslimove znasilnili aby my uřizly hlavu a take chci aby mě muslimove vyhodily ze střechy jako debilniho buzeranta 

Odpovědi

anarchista

#87687

2016-07-15 09:53:22

jsem pro islamizaci evropy 

 chci 3 světovou válku chci bojovat o přežiti 


Nepřihlášený uživatel

#87688 Re: chci sex z muslimy a negry

2016-07-15 09:54:21

#87686: král debilu - chci sex z muslimy a negry  

 K islámu se hlásí 1,6 mld. lidí a nikdo z nich se do chalífátu nehrne a dnes se již dokonce ani nehrnou do Evropy. 

Je absurdní žít v představách Zemana, že každý muslim utíkající před terorem je zločinec natož každý muslim z 1,6 mld. lidí. 

Podobně jako Jan Zižka postavil své vraždění na sektách adamitů a husitů, najdou se logicky dnes zločinci jeho pokračovatelé, které staví své zločiny na sektách křesťanských, muslimských či židovských. Mimo to, že existuje zločin nejstrašnější postavený na komunistické sektě a to proto, že tento zločin dodnes vládne v Rusku, ale také Číně a Severní Korei a mnohých afrických zemích. 

Je tedy absurdní vyvolávat nenávist ruskou trollí propagandou mezi lidmi obecně, o co se přesně snažíš ruský trolle.  


Nepřihlášený uživatel

#87689 Re: chci sex z muslimy a negry

2016-07-15 09:56:41

#87686: král debilu - chci sex z muslimy a negry  

 Jak to souvisí s tím, že Babišovo ministerstvo pravděpodobně lživě informuje o tom, že mají podíl na zvýšení výběru DPH vyšší efektivitou?