MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#90072 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesnáším islám

2016-08-07 09:46

#90066: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesnáším islám 

 Podal jsem na vás trestní oznámení.

Odpovědi

na dovolené z muslimy

#90073

2016-08-07 10:37:44

je načase poslat sluničkaře do muslimskych zemi 

 jeden rok dovolena v pakistanu nebo v afghanistanu by stačila tam vladne právo šaría tam je multikulturni obohaceni mužete si tam hrat z muslimy třeba na teroristy a americke vojaky nebo s manželkou si najit mirumilovne pakistanske muslimy a pohrat si z muslimy na kamenovani žen vždyt pakistan  tam jsou nejmirumilovnějši muslimove na světě 


Nepřihlášený uživatel

#90075 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesnáším islám

2016-08-07 10:53:17


Nepřihlášený uživatel

#90076 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesnáším islám

2016-08-07 10:55:49

#90072: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nesnáším islám 

Vy na mne? 

 "A dokážete mi vysvětlit, čím by měl v tehdejší době kdokoli odpovědný znovunabytí majoritního podílu státu v již odstátněných podnicích v rámci tehdejší politiky oddůvodnit? Měl z toho být tedy soustavný penězovod ze státní pokladny? Běžte se bodnout trotle, pokud neprokážete přímý korupční příjem Miloše Zemana, nemohl být rozhodně Miloš Zeman ničím horším, než ožralecký dobytek a psychopatický žvanil Kalousek, kterému se bohužel rovněž nic z jeho zákulisních kšeftů neprokázalo. Věčně kopírované plagáty z Vás pane žádného velkého elitního diskutéra rovněž nedělají, ale podle amerikanistického hesla, zjevně zkoušíte různými efekty vyvolat dojem autority. To jsou docela ale ne příliš demokratické vnitřní popudy používat takovéto manipulace v rámci diskuze mezi běžnými diskutujícími, nemyslíte? No vy to dokonce nejspíš víte, ale noty jsou noty, že? P.S.: Je vidět že, jste ještě ani teď, od včerejšího mejdanu na US zastupitelství, nestihl vyplivat ze své zlomyslné tlamy všecek spolikaný ejakulát."