MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#90734 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-14 14:01

#90733: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

 Žantovský na konci přiznává, že jsou nejen titulky bulvární, ale především řiká, že je bulvární celé medium i dle majitelů, byť se to snaží "zjemnit". 

To, že jsou Putinovy listy výkladní skříní ruské propagandy říkám já, přebírají prakticky každou idiocii ze Sputniku a RT. 

Proč uveřejňují někteří demokratičtí politici své texty v Putinových listech nevím, považuji to za zhovadilost. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#90735 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-14 14:02:59

#90734: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

Lžeš, cituj ho!

 

To říkáš, protože jsi idiot. To zcela jednoznačně není pravda, nikdy jsem tam nic ze Sputniku neviděl. A i kdyby to pravda byla, to je tady totalita jediného banderovského názoru, nebo co, bolševiku? Já chci slyšet názory obou stran, to prolhaný propagandistický mainstream bohužel neumožňuje.

 

A ten Trautenberg samozřejmě vyvrací tvůj blábol o výkladní skříni ruské propagandy. To bych také mohl tvrdit, že je to výkladní skříň EU propagandy. :D