MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#102258 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-02-05 17:52

#102255: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

    Nejspíš jste nepochopil smysl toho, co jsem psal. Jedná se o autonomní republiku, která padla vlivem účelových administrativních opatření pod administrativní správu Kyjeva. Co bylo s Tatary v době starého Říma v tomhle ohledu nehraje roli. Nyní si obyvatelstvo z očividně sebezáchovných důvodů demokratickým procesem rozhodlo že bude patřit pod administrativní správu země, které shodou okolností vládla svého času Kateřina Veliká. Nic složitého a nic neakceptovatelného. Protože Budepašťské memorandum, jak je dnes zjevně vidět na osudech obyvatel Donbasu, by nedokázalo zaručit obyvatelům Krymu bezpečnost ( a já ji považuji za prvořadou etickou záležitost, aby byla zajištěna, zřejmě narozdíl od Vás, jenž žije ve světě odlišném, a preferuje demolici Srbska a východní Ukrajiny), je potřeba se zařídit jinak. Obyvatelé Krymu si to svobodným referendem zařídili, soudný člověk, narozdíl od militantního debila, to respektuje.

 

 

 

 

 

 

Odpovědi

Evropan

#102259 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-02-05 18:04:43

#102258: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Tak teď nevím, jestli tím militantním debilem myslíte sebe nebo Putlera. Každopádně jsem to tu psal několikrát a napíšu to i pro ty méně přemýšlivé opět. Fašizující se Rusko napadlo a stále okupuje část Gruzie, neoprávněně v rozporu s mezinárodními i vlastními smlouvami anektovalo Krym a okupuje část Ukrajiny, což je samostatný stát. Nic z toho nebylo demokratické a cestující ruskou raketou sestřeleném Boeingu by o tom mohli vyprávět, kdyby "mohli". Tato zvěrstva má na svědomí člověk, který je nebezpečím světové demokracie. Ale on sám žádným demokratem jako bývalý KGBák není a z principu být nemůže. Taktéž referendum na okupovaném území nemůže být nazýváno demokratickým referendem.