MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#102360 Mít názor není vlastizrada

2017-02-09 05:55

To, že podporuji Ukrajinu v jejím spravedlivém boji proti ruským teroristům za územní integritu státu není žádný trestný čin a už vůbec ne vlastizrada. Uvědomte si laskavě, že jsem Čech, zatímco za vlastizradu by takový postoj uznačili Rusáci. Já nejsem Rusák, proto mě Rusáci soudit nemohou. A co se týká nějakého vzkazu o tom, že jste předal podnět policii, to je jen klasické zastrašování. V některých lidech se zjevně snažíte vzbudit dojem, že za vlastní názor už zase může být člověk potrestán. To by asi bylo možné, když by se k vládě dostaly okamůry nebo konvičky, ale protože to se nestane, tak je svoboda názoru nadále ústavně jištěná.

Navíc byste musel soudit většinu světových mocností. Sankce proti fašizujícímu se putlerovskému Rusku vyhlásily všechny země Evropské unie a další světové státy snad s výjimkou Srbska, tradičního pravoslavného spojence. A také USA potvrdily ústy nové velvyslankyně při OSN, že sankce proti Rusku budou trvat, dokud Rusko nezmizí z anektovanému Krymu. Chcete hnát k soudu i Trumpa? A k jaké policii jste podal hlášení - k té ruské? Nebo jste to hlásil na KGB, pardon na FSB? Z anonymů není potřeba mít strach.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#102368 Re: Mít názor není vlastizrada

2017-02-09 15:48:05

#102360: Evropan - Mít názor není vlastizrada 

Dopustil jste se trestného činu schvalování genocidy, podněcování k nenávisti a hanobení národa.

Radek

#102394 Re: Mít názor není vlastizrada

2017-02-10 10:10:28