MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#103799 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SPD tak má nakročeno k t

2017-03-05 22:37

#103796: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SPD tak má nakročeno k tomu  

Tak to jsem nečetl. No byl jsem tou dobou třičtvrtě roku v Asii a naší politiku jsem opravdu nesledoval :)))

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#103800 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SPD tak má nakročeno

2017-03-05 22:54:33

#103799: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SPD tak má nakročeno k t 

 To nic na realitě nemění. Podobné vyjádření lze dohledat z roku 2008, 2009, 2011. Kalousek držel koaliční dohodu o jedné sazbě a to je potřeba ocenit.  Dokonce i pojem super - hrubé mzdy v rámci koaliční dohody respektoval, byť je to opravdu hovadina.  

Přestože jsem měl ke Kalouskovi mnoho výhrad, je to jeden z mála politiků, který v politice nezdegeneroval, ale naopak vedle pana pana Schwarzenberga prodělal obrovskou změnu. Kdo z nás se v padesáti či sedesáti bude mít chuť a sílu vyvíjet k lepšímu a z otravného afektovaného blba se změní v člověka vtipného, věcného a mnohdy i stručně vyjadřujícího argumenty, proti kterým se těžko hledá obrana?

Při pohledu na nacionálního komouše Miloše Zemana člověk propadá skepsi a řekne si, že v politice lidi snad opravdu jen degenerují. Babišova otylá milenka, to je hnus, Babiš sám se fyzicky velmi drží, to mu není možné upřít, ale jinak je to hrůza hrůz, Mládek s jeho zemanovským lalokem, atd. atd..... Mimochodem mluvčí Babiše za čtyři roky sešla velmi, byla vcelku přitažlivou ženou, dnes je vižilou vizunou.