MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#112475 Re: Re: Re: Re: Re: Členství v obranném paktu NATO podporuje většina obyvatel České republiky

2017-08-03 04:47

#112474: národ nechce cizí vrchnost - Re: Re: Re: Re: Členství v obranném paktu NATO podporuje většina obyvatel České republiky 

Když souhlasím s členstvím v NATO, tak mám záruku, že sem vraždící ruští kozomrdi nepřijedou. Ale jestli se jimi necháč vojíždět ty, tak si to užij. Moje parketa to není.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#112476 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Členství v obranném paktu NATO podporuje většina obyvatel České republiky

2017-08-03 05:25:31

#112475: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Členství v obranném paktu NATO podporuje většina obyvatel České republiky 

 Dělali snad Rusové po 68mým proti lidem sebevražedné útoky, napadali snad lidi mačetami? Zakazovali snad lidem venčit psy? Chtěli by mi zakazovat jíst vepřové? Sekali snad ženy mačetami jen proto, že byly v plavkách? Znásilňovali snad Rusové malé chlapce na koupalištích? Nutili snad Rusové ženy nosit přis obličej hadru? Ne, ne, NATO je nám na hovno, NATO nás od podobných nepříjemností chránit nechce, protože jak to už říkal novodobý hipísák ( :-), :-) ) Vondra, NATO tu od toho není. Na co by mělo být dobré, kromě luxování státního rozpočtu, to je ovšem záhada.

 

 

 

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#112502 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muslimáci jsou kozomrdi

2017-08-03 09:00:56

#112475: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kozomrd jsi ty, prašivej vlastizrádnej muslimáku! Táhni odsud ty úchylný středověký prase, nebo uvidíš!!!