MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#118031 Politici demokratických stran by měli v sále jasně vyjádřit, co si o Zemanovi a jeho bandě.....

2017-10-28 09:51

Předseda Pirátů Ivan Bartoš dnes přijde s manželkou Lydií na předání státních vyznamenání na Pražský hrad. Označil to za slušnost, přestože chápe politiky, kteří to odmítli. Dnes to řekl před jednáním republikového výboru strany.

"Ten státní svátek je signifikantní pro Českou republiku, i to vyznamenání má jakýsi význam. To, jestli souhlasím s tím, komu bude uděleno, podle mne není relevantní. Myslím si, že je to slušnost se tam jít podívat, alespoň já to tak chápu. Ale dokážu pochopit i jiné politiky nebo jiné osoby, které odmítají do toho sálu jít," řekl Bartoš.

.....ruskou čínských agentů myslí. Poslanci a senátoři demokratických stran by neměli Zemanovi dělat křoví pro jeho prasárny. 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#118100 Re: Politici demokratických stran by měli v sále jasně vyjádřit, co si o Zemanovi a jeho bandě.....

2017-10-29 19:32:13

#118031: - Politici demokratických stran by měli v sále jasně vyjádřit, co si o Zemanovi a jeho bandě..... 

Nešel bych tam ani zadarmo.  Hanba by mě nefackovala pořád. Jen celou dobu tam,  a pak kdykoli bych si na to vzpomněl.