MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#120032 Re:

2017-12-03 15:15

     Narozdíl od mnoha jiných,  Mičurin blb nebyl. Naopak byl na dobré cestě, ač bez universitní průpravy, dokonce samouk.

     Jinak tím, že bez soudu potrhle pustošíš všechno, co vidíš, neděláš dobrou službu nikomu a ničemu. Toto samo o sobě mi stačí, abych se od tebe distancoval.  Já mám blíž k Mičurinovi. Ty k Lysenkovi.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#120033 Re: Re: :-) to hodně přeháníš. Mičurin byl komunistický prominent, měl vyznamenání komunistické....

2017-12-03 15:18:24

#120032: - Re:  

....totality. S tím se nic nenadělá. Nechal se komunisty propagovat. Byl to jednoznačný spolupachatel komunistické totality i proto, že velmi dobře věděl, co komunistická pakáž v Russákově spáchala. 

Pokud mám k někomu z Rusů blízko tak je to Bulgakov a Barkovová, k russákům nemám blízko k žádnému a udržuji se velký distanc, jsou velmi nedůvěrychodní právě svojí důvěrou v Putlera a naivitou ke komunistické totalitě. Nechtějí si připustit rozsah komunistické totality a jen málo z těch, kteří jsou na území ČR jsou lidé se znalostí demokracie, vlastní historie. Bohužel jsou zmanipulováni komunistickým školstvím, které v Russákově trvá dodnes.