MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#120356 Už jsi čtyři roky kradl s důvěrou, tak to zas Babiši nebude nic extra nového.....

2017-12-09 22:32

Babiš: Budeme makat, i bez důvěry

Premiér Andrej Babiš chce začít naplno vládnout hned 13. prosince, kdy prezident Miloš Zeman jmenuje jeho menšinový kabinet. Podporu či toleranci ostatních stran chce získat na základě programové shody.

....jen představa, že nomeklaturní komunista a StBák "maká" je poněkud absurdní, že kradeš, to se dá chápat, ale říkat tomu makání, to chce opravdu mozek idiota. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#120357 Re: Už jsi čtyři roky kradl s důvěrou, tak to zas Babiši nebude nic extra nového.....

2017-12-09 22:37:30

#120356: - Už jsi čtyři roky kradl s důvěrou, tak to zas Babiši nebude nic extra nového..... 

Bureš: Angelo, já jsem fakt StB nedonášel, otec a bratr tak to ANO StB 2011, je to účelovka.....

Angela: hmm (nemá co by vlastně řekla)

Bureš: Angelo, já sem fakt nekradl euro dotace, to je fakt účelovka a s tím musíš něco udělat

Angela: hmmm (zase vlastně nemá co by mu řekla)

Bureš: Angelo já jsme opravdu oběť komunismu, to je přece jasné, to PZO a devizovou cizinu jsem měl za trest

Angela: hmmmm (co bych mu jen řekla, hlavně ne něco důvěrného vždyť ten idiot nemá ani bezpečnostní prověrku)

Bureš: Angelo ty korunové dluhopisy nakoupované mnou, to už je opravdu účelovka

Angela: hmm (konečně téma) ty Andreji tys to emitoval a zároveň nakoupil účelově, je to tak? 

Andrej: (celý šťastný, že Merkelová promluvila) jo, ale je to účelovka

Angela: Tedy byl to účel, že jsi jako emitent a zároveň kupující zneužil legální nástroj k tomu, abys neplatil daně, tedy jsi učelově zneužil osoby spojené definovné i v mezinárodním právu? 

Andrej: tak když se na to dívaš takto Angelo, tak to se nemáme o čem bavit

Angela: hmm (co asi bude dobrého k obědu, už abych se toho debila zbavila, je otravný jak agenti STASI)

 

 

Babiš hovořil s Merkelovou. Odmítl názor Zemana a Trumpa na Jeruzalém

 
Premiér Andrej Babiš se vrhl naplno na téma zahraniční politiky. V pátek hovořil s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a pustil se i do polemiky s Milošem Zemanem. Český prezident totiž podpořil amerického prezidenta Donalda Trumpa, který řekl, že uznává Jeruzalém jako nedělitelné hlavní město Izraele. Babiš uvedl, že pozice české vlády bude jiná.