MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

pan Hnedy

#127859 Re: Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem!

2018-03-09 18:54

#127855: Evropan - Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem! 

to byla ironie a castecne nadsazka, na to, ze se mnou nesouhlasite v nicem, i kdyz jsem psal, ze Zemanuv projev byl nemistny..hm to jste zjevne nepochopil.

 

nevadi budu se tesit na mnohdy absurdni a nelogicke vypady proti Zemanovi, zatim stbakovi Babisovi a hlavne Russssssssssssssssssssssssssku, ktere muze za kazde prohrane volby demokradu, a proti komunissssssssstum, kterymi se V.H. nechal zvolit a pak jim dovolil existovat.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#127860 Re: Re: Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem!

2018-03-09 19:05:02

#127859: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem! 

Jestli se mohu vmísit do debaty, ještě jsem tady nějak nezachytil názor, že v Itálii ovlivnil volby Putin. Pokud to tu bylo a nevšiml jsem si, tak se omlouvám. Protože přece za veškerými volbami stojí Putin, nebo ne?


Nepřihlášený uživatel

#127861 Re: Re: Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem!

2018-03-09 19:34:33

#127859: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem! 

Kdo měl podle Vás V.H. zvolit ?? Hasiči , zahradníci nebo myslivci ? Když se tehdy rozpadl komunismus, tak tam asi nikdo jiný, než komouši, nebyl..

Evropan

#127862 Re: Pan Václav Havel byl bezesporu nejvýznamnějším českým politikem!

2018-03-09 19:48:29

#127859: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Pan profesor Drahoš by byl jistě lepším prezidentem! 

Nebudu se vracet k době, kdy by vám možná vyhovovalo, aby prezidentem zůstal Gustáv Husák. Ale musím připomenout, že Václava Havla zvolil Parlament České republiky dvakrát za českého prezidenta, a komunisté pro něj rozhodně nehlasovali.