MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#130686 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase nějaký eurofóbní nedomrlec?

2018-05-25 04:48

#130685: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase nějaký eurofóbní nedomrlec? 

Vůbec nevidím souvislost mezi koňakem a Tuzemákem či rumem obecně. V tomto případě, jak už jsem napsal, jde jen o to nazývat věci pravými jmény, a jde to jak ve prospěch zemí unie tak ve prospěch náš. Třeba Pařížské syrečky by nikoho nenadchly a španělského ptáčka nikdo nerozporuje, byť do Španělska nikdy nedoletěl. Sám jste upozornil, že Tuzemák se rumu neblíží ani v nejmenším. Proč by se tedy měl nazývat rumem? Už historicky je to jen náhražka, tak ať je to vidět. Metanolová aféra ostatně ukázala, že Čechům je bohužel naprosto jedno, co si lijí do krku.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#130692 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase nějaký eurofóbní nedomrlec?

2018-05-25 07:57:17

#130686: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase nějaký eurofóbní nedomrlec? 

   Nějak zvlášť  se konzumací kořalky nezabývám. Popravdě je mi lhostejná, a její nálepky jakbysmet. 

    Ale nějak jsem si všiml, že kolem ní se točí pozoruhodná prasata. A v Evropské unii jsou ještě větší.


Nepřihlášený uživatel

#130696 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase nějaký eurofóbní nedomrlec?

2018-05-25 08:25:08

#130686: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase nějaký eurofóbní nedomrlec? 

Metanolová  causa pod drobnohledem ukázala i leccos dalšího, co budí přinejmenším r o z p a k y.  Zvláštní věc, propukla brzo poté, co EU povolila použití metanolu v ostřikovačích. Ale to je jistě jen pouhá shoda okolností.