MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#134705 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 09:19

#134700: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

Je to jen o tom, že ty si nechceš přiznat o islámu jeho nebezpečnost, jako mnoho lidí za Hitlera podcenilo jeho nebezpečnost. Nakonec muslimové sloužili v nacistických SS. Jejich bojová hodnota byla sice nevalná, to však dorovnávali svojí krvelačností.

 

Odpovědi

Evropan

#134706 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 09:21:45

#134705: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

Mám tomu rozumět tak, když zmiňuješ Hitlera, že všichni křesťani jsou fašisti? To si mám přiznat?


Nepřihlášený uživatel

#134709 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 09:29:32

#134705: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

Platí to co jsem již řekl, lidé věříci v dobrý smysl bytí na tomto světě logicky nepáchají zločiny nacismu, komunismu, či jiných všemožných sekt. Proč by takovou věc dělali? Jak by tím osvědčili svojí víru v dobrý smysl bytí na tomto světě? K čemu by jim bylo páchat takové zločiny? 

Proto je hloupé si myslet, že zločinec je věřící muslim, křesťan či žid. Není to tak složité pochopit. Proto je také hloupé generalizovat, že každý terorista je muslim, žid či křesťan, protože se vnějškově projevuje jako křesťan, muslim či žid. 

Hitler nebyl křesťan, ale zaručeně to byl nacista, není na tom nic tak složitého k pochopení. Stejně tak je problém s komunisty, neboť zločinec Stalin byl opravdu komunista, neprojevoval se jen jako komunista, byl to komunista. 

Proto velmi pečlivě řešme problém s KSČm přímo napojené na současné Rusko stejně jako  problém s neonacistikou SPD, která do země pozvala neonacisty z celé Evropy.