MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#134706 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 09:21

#134705: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

Mám tomu rozumět tak, když zmiňuješ Hitlera, že všichni křesťani jsou fašisti? To si mám přiznat?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#134713 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 09:35:41

#134706: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

  Jen tvrdím, že když zvrácené ideji věří 1.5 miliardy lidí, neznamená to, že to není nebezpečné, zvláště pak pro jakoukoli demokracii. Když bude na planetě 1.5 miliardy revolucionářských trockistických , či maoistických komunistů, bude podle tebe komunismus v pořádku? Myslím že ne!

 Je tedy islám v pořádku jenom proto, že západ se tak docela bez arabských surovin ještě úplně neobejde, a musí ho tolerovat z politických důvodů, ačkoli jeho nebezpečnost pro demokracii je zjevná? Ne, já myslím že není v pořádku.

Křesťanství do toho netahej, to je určitým historickým základem i evropských právních systémů všeobecně. Ty ovšem islamisté do budoucna rozhodně tolerovat nehodlají, i když se tak budou ze začátku tvářit, že je respektují.