MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#134762 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argument

2018-07-26 12:55

#134761: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační 

Pořád je to o principu, základem je důvěra-víra v dobrý smysl bytí na zemi, to je podstatné.

Pokud mi Miloš Zeman bude stokrát vykládat, že mám něco činit proti dobru, dělat to nebudu, nebo když mi bude trvdit, že dělá dobra a přitom je to zjevné zlo, budu to logicky kritizovat, pokud mám pro to argumenty a zlo jsme rozpoznal,  není na otm nic složitého.

Např. není nic problematického, když je po mne požadováno, abych si osvojil ty či ony stravovací návyky, mohu to zvážit v kontextu smysluplnho dobrého bytí na zemi a pak je dodržovat či nikoliv. 

Proto jsem skeptický, když sem píšeš ty tvoje "zaručené" pravdy o islámu. 

Navíc v ČR neřešíme islám, křesťanství a židovství s tím žádný problém nemáme. Je tu několik křesťanských sekt, s kterým jistě problém je, neboť to vypadá, že ničí lidem kteří do takové sekty spadly, životy. 

Pak tu máme sekty politické a ty jsou velmi nebezpečné. Komunisty KSČm a neonacsty SPD a někde na pomezí sektu ANO StB. 

-------------

Lichvářská "kultura" je obecně nepřijatelná, jak předvádí i Babis s Petrem Stuchlíkem.  Co je potřeba říci, že židé nemohli vlastnit v křesťanském světě po dlouho dubu např. půdu, tedy k dispozici měli pro zabezpečení peníze a zjistili, že peníze nemají jen hodnotu nominuální, ostatně jako vše. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#134764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argu

2018-07-26 13:04:59

#134762: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argument 

Já jsem nekritizovali Židy, nebo úrok, tak se mi to nesnaž podsunout.  Muslimové jsou povini ovšem potírat obojí. To je fakt.