MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Lída
Nepřihlášený uživatel

#135942

2018-08-10 09:25

sledovala  jsem v TV pořad věnovaný migraci a plánované návštěvě pana Babiše u italského premiéra. A jako obvykle jsem se styděla. Dotace z EU panu premiérovi nesmrdí, ale "černí" migranti z Afriky ano ( neopomněl použít onen přívlastek v uvozovkách). Pochopitelně si nikdo z nás nepřeje masivní imigraci do ČR, ale pomoc přijatelnému počtu potřebných lidí je aktem humánnosti a neměli bychom ji a priori odmítat. Možná bychom společně neměli zapomínat na skutečnost, že pan Babiš je v ČR také imigrantem a rozhodně ne všichni občané této země jsou jeho zdejším působením nadšeni. Určitě by pro naši zemi bylo přínosem, kdyby své rasistické a povýšenecké teorie uplatňoval ve své vlasti, na Slovensku má však pro politické působení špatné podmínky. Tamní soud totiž potvrdil jeho vědomou spolupráci s komunistickou státní bezpečností. Až bude  zase pan premiér obhajovat v Římě nulovou toleranci vůči migrantům, bylo by dobré, kdyby si uvědomil, kým je on sám. Já už vím dopředu, že se opět budu za jeho ventilované názory stydět.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#135953 Re:

2018-08-10 18:03:46

#135942: Lída -  

Víš co ty buzno? Jdi sama do prdele za negrama a netahej nám je sem! Není žádný důvod ty ekonomické násilnické migranty příjmat.


Nepřihlášený uživatel

#135990 Re:

2018-08-11 22:44:27

#135942: Lída -  

Tamní soud totiž potvrdil jeho vědomou spolupráci s komunistickou státní bezpečností?

To je lež!