MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#139552 Včera jsem psal, že Hamáček za tři měsíce bude čelit tvrdosti tržního prostředí.....

2018-10-16 18:49

.....a velmi rychle zjistí, že sedět za 60 ve Sněmovně a čekat na předčasné volby by bývalo byla správná volba :-). 

Je to nevýrazný lídr, kritizovali lidé v ČSSD Hamáčka, chtějí obměnit vládu

16. října 2018  15:46, aktualizováno 20:00
Sociální demokraté z platformy Zachraňme ČSSD, kterou založil jihomoravský exhejtman Michal Hašek, v úterý řešili debakl v senátních a komunálních volbách. Na schůzi se pustili do lídra strany a ministra vnitra Jana Hamáčka, kterého označili za měkkého lídra. A vyzvali k výměně některých členů vlády.

Koho mají ale socani na výběr - extra nevzhledného a pitomého Zimolu, šíleného russáckého trotla Foldynu, šílené Haška "doktora" z vesnické "univerzity" a pak ještě celou řadu naprostých kreténů, jako např. ovar idiot Škromach. 

Pak tam mamí ale nově velmi vtipného Zaorálka, jeho projevy ve Sněmovně mají alespoň vtip, mají tam i současného předsedu Senátu Štěcha. Tedy existují levicoví a kulturní politici, ale Hamáček, Zimola či russácký trotl Foldyna to rozhodně nejsou. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#139559 Re: Včera jsem psal, že Hamáček za tři měsíce bude čelit tvrdosti tržního prostředí.....

2018-10-17 00:50:47

#139552: - Včera jsem psal, že Hamáček za tři měsíce bude čelit tvrdosti tržního prostředí..... 

Chodí Zeman okolo/ nedívej se na něho/ kdo se na něj koukne/ toho Zeman bouchne