MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#152617 Re: Re:

2019-10-24 09:30

#152609: Evropan - Re:  

Jen pod matrací bylo na dvacet lahviček tvrdého alkoholu, pod polštářem jich bylo napěchováno pět a noční stolek byl nacpán chlastem, že mi ta igelitka od Olgy nestačila. Nakonec jsem ty l „vitamínové“ dárečky od jeho přátel musel cpát do služebního kabátu. Už jsem se chtěl vydat z pokoje nazpět na chodbu ku přátelům, když tu znenadání stál u mne Václav, který asi vytušil, co jsem s jeho ženou upekl za lumpárnu! Řekl jsem mu: „Vašku, Václave, to Tvoje dušinka Olga nařídila, já za nic nemohu, s ní si to vyřiď. Uznej, ten chlast Tě zničí, a potom, vždyť jsi vážně nemocen a potřebuješ se především uzdravit. Havel na mne vrhl prosebné oči: „Jirko, nech mi tu alespoň jednu malou lahvinku, prosím, chceš, abych Tě poprosil na kolenou, nech mi tu jen jednu jedinou“. Těm jeho smutným kukadlům alkoholika se prostě nadalo odolat a jednu láhev rumíčku jsem mu strčil pod polštář.

Odpovědi

Evropan

#152618 Re: Re: Re:

2019-10-24 10:29:15

#152617: - Re: Re:  

Odkdy se Milošovo žena jmenuje Olga? A to jste spolu byli s Milošem na jedné cimře na záchytce? No to jsem netušil. To musíš být asi také pěkné opilecké hovado.

 


Nepřihlášený uživatel

#152619 Re: Re: Re:

2019-10-24 11:04:28

#152617: - Re: Re:  

Vy komunisti, vy jste ty kundy škaredý!