MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#122226 Dokonce i Babiš - Pleslův Blesk II. to popisuje jednoznačně.....

2018-01-09 10:07

OLAF o Čapím hnízdu: Utajili informace, porušení předpisů, může to být stíháno za podvod

....navíc to co popisuje, přesně koreluje s projevem Andreje Babiše ve Sněmovně 23.3.2016. Babiš dokonce tvrdí, že vlastnictví skutečně chtěl utajit, byť důvody utajení předkládá jiné a to přesto, že v té době jsem např. já Andreje Babiše a jeho karusel Agrofert vůbec jako občan nevnímal a už vůbec mne nezajímala jeho milenka, švagr, Faltýnek. 

Projev Babiše je velmi dlouhý a informace o čapím hnízdě prokládá manipulativními "alternativními fakty", aby se úplně vytratil smysl jeho sdělení, přesto se lze výsledku dobrat v jednotlivých částech. 

Tedy zde 1 část k OLAF

Zde 2 část, kde Babiš tvrdí, že projekt splnil podmínky pro dotace, ale jak je zřejmé, jen na základě podvodu. 

Na závěr se Babiš snaží vyvolat dojem, že když 42 mil. z daní občanů EU skončilo v soukromém hotelu a restauraci je vlastně "služba společnosti" obzvláště v situaci, kdy tyto peníze předsavují pouze 5 % z celé investice. Řekl bych, že toto přesně postihuje komunistické myšlení Andreje Babiše. 

 Babiš v projevu záměrně vlastně zkresluje "pořadí událostí", v době žádosti byli všichni aktéři pro drtivou většinu populace této země naprosto neznámé figurky, nudné, nezajímavé, nemuseli se před nikým a ničím skrývat, nikdo neznal způsob "podnikání" (či snad zlodějin) karuselu Agrofert. Možná občané zaznamenali, že je Babiš jeden z miliardářů v ČR, ale to bylo tak akorát všechno. 


Nepřihlášený uživatel

#122227 Jen aby se z toho "vybrousil" když už se do toho "zabrousil" :-)

2018-01-09 10:08

Poslanecký imunitní výbor řeší vydání Babiše s Faltýnkem k trestnímu stíhání

Sněmovní mandátový a imunitní výbor začal v úterý dopoledne jednat o případném vydání premiéra Andreje Babiše (ANO) a místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze údajného dotačního podvodu kolem farmy Čapí hnízdo

....tedy samozřejmě poslanec neonacistické SpD soukmenovec Milda Rozner :-). 


Nepřihlášený uživatel

#122228 Re: Kdo mu dal právo rozhodovat o zločinném ukradení Kosova Srbsku na jednání toho obskurního spolku

2018-01-09 10:09

#122212: - Kdo mu dal právo rozhodovat o zločinném ukradení Kosova Srbsku na jednání toho obskurního spolku? 

Takový skandál a zaprodané mainstreamové havlofašistické presstitutky držely hubu, o státních orgánech nemluvě.


Nepřihlášený uživatel

#122229 Re: Re: Kdo mu dal právo rozhodovat o zločinném ukradení Kosova Srbsku na jednání toho obskurního sp

2018-01-09 10:15

#122228: - Re: Kdo mu dal právo rozhodovat o zločinném ukradení Kosova Srbsku na jednání toho obskurního spolku 

O jakém skandálu to mluvíš? 

Pan Karel Schwarzenberg jasně sděluje, jak se rozhodoval v poradním orgánu, který řešil hrozící eskalaci zločinnů v Jugoslávii.  Nic zločinného na tom není a nebylo. O všech mezinárodních jednáních která ministr zahraničí vedl rozhodovala vláda a vláda také dávala jasný mandát, jak má na nich jednat. Nehlasovalo se o žádné mezinárodní smlouvě, kterou by musel schvalovat parlament. 

Zločinem je např., když si Miloš Zeman nechal v Kremlu připnout oranžovo černou stuhu, tedy symbol současné russácké agrese a to považ, je prezidentem ČR člena NATO a EU.  To je skutečně zločinem a velezradou, neboť je to jednání v přímém rozporu s Ústavou ČR a to ani nevíme, o čem se ti dva zločinci Zeman s Putinem domlouvali a to přesto, že víme, že u těch jednání byli lidé bez bezpečnostních proverek státu tedy lidé nedůvěryhodní pro stá i pro občany této země - Nejedlý, Mynář, Ovčáček, případně Hlinovský a vláda nese odpovědnost za všechna jednání Zemana. Ten jí ovšem zjevně o svých cestách do russákova neinformuje, nesděluje o čem jednal a dokonce nesděluje ani s kým jednal a co více k jednáním není přizván člen vlády tedy pravovně příslušný ministr zahraničí. 

Mimochodem Zeman např. naprosto lživě tvrdil a tvrdí, že ČR má uzavřenu "smlouvu o strategickém partnerství s Čínou", nic takového neexistuje, neboť neboť takovou smlouvu by musel schválit Parlament ČR a  tomu taková smlouva ani nebyla nikdy předložena. I z tohoto je naprosto zřejmé, že pokud je někdo člověkem porušujíím Ústavu ČR je to jednoznačně Miloš Zeman a tím logicky páchá velezradu, což je definice vlastizrady pro ústavní pozici, kterou podvodem na občanech (lhal on i jeho tým, porušoval volební zákon) získal. 

Multikulti
Nepřihlášený uživatel

#122230

2018-01-09 10:28

Američtí černoši tvoří 13% obyvatelstva, ale 50% osazenstva věznic. Tolik asi k multikultuře...


Nepřihlášený uživatel

#122231 Re: Představa, že existuje monokulturní společnost bez kriminalita je na hranici idiocie....

2018-01-09 10:52

#122230: Multikulti -  

.....to jen pro představu tvého ubohého způsobu nahlížení na informace. Problém totiž není ani náhodou v barvě pleti, velikosti bot, či výšce a váze, jak dokládá např. zločinnost Andreje Babiše. 

Evropan

#122232 Re:

2018-01-09 10:56

#122230: Multikulti -  

Tak to ti tvůj život v americkém vězení nezávidím. Máš tam nějakého ochránce, nebo si tě přehazují jako peřinu? A jak často můžeš chodit na internet? A nechceš vyřídit pomoc u nějaké české neziskovky? I když to záleží na tom, za co tam vlastně sedíš. U nás v Čechách by ti to ale asi prošlo jako tomu násilníkovi, co před rokem pořezal Petru Kvitovou, a naši neschopní nebožáci ho nejsou schopní najít, i když mají jeho podobenku.


Nepřihlášený uživatel

#122233 To Havel nebyl schopen svojí funkci ze zdravotních důvodů vykonávat, ale to havlofašisti drželi hubu

2018-01-09 11:24

Prezidentův zdravotní stav je podle lékařů na takové úrovni, že je schopen dál vykonávat svou funkci hlavy státu, řekli v úterý lékaři z jeho zdravotního koncilia.

 

Havlofašisty rozkradená republika

#122234 Ani voda nám tu nepatří...

2018-01-09 11:29

Já se divím, že havlofašisti a havlobolševici při genocidě českého národa po jejich StB puči 1989 nedarovali zrádcům ze západu (Mnichov 1938) i náš vzduch, mohli jsme jim platit za jeho dýchání...

Evropan

#122235 Havel vykonával svojí funkci přes zdravotní problémy, které mu způsobilo komunistické vězení

2018-01-09 11:30

#122233: - Havel vykonával svojí funkci přes zdravotní problémy, které mu způsobilo komunistické vězení 

Takže konzilium řeklo, že do konce března 2018 to ještě vydrží. No to jsem ani nečekal ...


Nepřihlášený uživatel

#122236 Re: Alespoň voda nám tu nepatří, tu Russáci neodvezli

2018-01-09 11:32

#122234: Komunisty rozkradená republika - Alespoň voda nám tu patří... 

Vidím, že "genocida českého národa" se na tobě podepsala, soudruhu.

Evropan

#122237

2018-01-09 11:34

Babišova podpora Zemana byl důvod, proč jsem s ANO skončil, přiznal Telička

http://zpravy.e15.cz/volby/

Je zvláštní, že slovenský estébák raději nechává odejít chytré lidi ze své strany výměnou za pakt s dosluhujícím opilcem.


Nepřihlášený uživatel

#122238 Re:

2018-01-09 11:40

#122237: Evropan -  

Je zvláštní, že ti nevadí Telička, člen KSČ v 80. letech, který pochází z StBácké rodiny, jeho otec byl agent StB a nejspíše i KGB v USA. :D


Nepřihlášený uživatel

#122239 Re: To Havel nebyl schopen svojí funkci ze zdravotních důvodů vykonávat, ale to havlofašisti drželi

2018-01-09 11:56

#122233: - To Havel nebyl schopen svojí funkci ze zdravotních důvodů vykonávat, ale to havlofašisti drželi hubu 

To jako, že Miloš Zeman netrpí alkoholovou (drogovou) a stařeckou demencí, když hrozí svým ošetřovatelům ze sedu na toaletní židli pěstí z obrazovky televizí? 

Pak je potřeba se ptát, jeslti je ono konzilium skutečně odborné, neboť hrození pěstí ošetřovatelům je klišé demence ve všech domovech důchodců po celém světě

Češi
Nepřihlášený uživatel

#122240

2018-01-09 12:00

Tohle tady chcete, vy multikulti vlastizrádné svině?

https://www.youtube.com/watch?v=NY1ydu5uR5s

Evropan

#122241 Re: Re:

2018-01-09 12:07

#122238: - Re:  

Tak to je opravdu zajímavá informace. Můžeš mi sem napsat zdroje odkud čerpáš? A co tvoji rodiče? Nebyli v KSČ? Pokud ani jeden, byli byste docela výjimkou.

Evropan

#122242 Re:

2018-01-09 12:10

#122240: Češi -  

Gheto? Vždyť ulice jsou tam čistější než u nás v centru většiny měst. Inu západní Evropa je znát. U nás pořád zůstává tradice naočkovaná Russákama a komunistama, že co se nehodí, odhodí se na zem.


Nepřihlášený uživatel

#122243

2018-01-09 12:35

 

Ti sluníčkáři jsou učebnicoví pokrytci. Když se jejich chráněné menšině něco děje, tak hned mají statistiky s rozlišením podle barvy nebo podle původu.

Ale když jejich menšina něco provadí, tak hned křičí, že statistiky nejsou a že se nesmí pachatelé rozlišovat podle barvy nebo podle původu.

Takže takoví selektivní rasisté - když se to hodí. Jen pořád nechápu, proč to řada z nich protěžuje jiné rasy, než jsou sami. Že by nějaká forma duševního masochizmu a záliba v kakání si na hlavu?


Nepřihlášený uživatel

#122244 Nic se nezměnilo

2018-01-09 12:53

Komunisté přidávali k demokracii přívlastek "lidová", dnes máme demokracii "liberální". :-)))


Nepřihlášený uživatel

#122245

2018-01-09 13:06



Ať žije náš oblíbený pan prezident Zeman! Smrt pražské kavárně!



 

Nepřihlášený uživatel

#122246

2018-01-09 14:01

„Myslím si, že p. Halík je už dlouhá léta v zajetí hříchu pýchy. A tou zkratkou nemyslím páter, ale jen pán,“ uvedl důrazně a vtipně herec Marek Vašut.


Nepřihlášený uživatel

#122247

2018-01-09 14:02

Co říká hudebník, písničkář a učitel jógy Pepa Nos? „Jak sleduji Halíka – já mu říkám lhalík – a taky Pehe, tak jsem dlouhodobě přesvědčený o tom, že tihle dva, a to aniž by to chtěli, usilují buď v duchu, anebo ve svých řečech o znásilnění, zotročení a vyvraždění českého národa. A jak pozoruji, tak Miloš Zeman naopak usiluje o ochranu a obranu českého obyvatelstva. Takto to podle mne je,“ pronesl.


Nepřihlášený uživatel

#122248

2018-01-09 14:04

Jeho rady jsou prostě ďábelské!

Sexuolog, gynekolog a porodník Radim Uzel uvedl: „Profesor Tomáš Halík si myslí, že Miloše Zemana rozhodně nebude volit občan, kterému leží na srdci zájmy ČR. Posledních dvanáct let se pravidelně každoročně setkávám se svými kolegy, s nimiž jsem promoval na lékařské fakultě v Brně v roce 1963. Tvoříme tedy skupinu téměř osmdesátiletých lékařů různých specializací (chirurgie, ORL, gynekologie, psychiatrie, stomatologie). Pana profesora Halíka nazýváme podle návrhu jednoho kolegy doktorem Solfernem (viz Drdovy Hrátky s čertem). Jeho rady tedy považujeme za ďábelské a Miloše Zemana bude volit asi 90 procent kolegů. Mohu každého ubezpečit, že zájmy ČR nám leží na srdci všem!“

Zaznamenal dobře prý i další slova proti Zemanovi. „Tomáš Halík hlas pro Zemana považuje za těžké morální provinění proti zájmům naší země. Ještě štěstí, že volby jsou tajné, protože toto provinění už málem hraničí s trestným činem, nebo aspoň s přestupkem. Já vím, že s blížícím se datem voleb se odkládají slušné argumenty a tasí se zbraně řádně naostřené. Ale toto prohlášení je už přece jenom trochu silná káva!“

Lékař si ale kromě těch dvou všiml i vyjádření novináře a spisovatele Ondřeje Neffa, který nedávno prohlásil na serveru Neviditelný pes, že se nesetkal s nikým, kdo by Zemana volil.

„Tím ale přiznává, že se snad pohybuje v jakési bublině, kde se stále setkává jenom se stejně smýšlejícími lidmi. Upřímně si myslím, že zejména novinář by měl občas ze své bubliny vystoupit. Z průzkumů prý vyplývá, že Zemana volí většinou staří lidé, žijící na venkově, s jejichž inteligencí je to trochu přinejmenším problematické. Já splňuji dvě z těchto kritérií (venkov a věk – 77 let), ale za hlupáka se zatím, chválabohu, nepovažuji, stejně jako moji výše uvedení kolegové!“ ironizuje Uzel údajná fakta z průzkumů veřejných mínění.

A jak připomíná, také nesplňuje další znaky Zemanových voličů – že prý nečtou noviny. „Já odebírám dvoje, konzumuji jen takzvané antisystémové weby, i když není známa definice tohoto antisystémového zařazení. Tak třeba každodenně nahlížím do iDnes a Neviditelného psa. Tak snad jenom platí, že každodenně dlouhé hodiny nesedím na tzv. sociálních sítích, neboť to považuji za ztrátu času. S tištěnými novinami je to opravdu trochu problematické, protože jejich materiály podléhají selekci a cenzuře. Do jedněch novin jsem přispíval pravidelně každý týden. Bohužel všechny články se mohly týkat jenom sexuologické problematiky. Jenom jednou jsem si tam dovolil napsat, že i prezident republiky by měl mít právo občas říci i nemravné slovo. Ten článek mi nevzali s argumentem, že prý se jim ‚nehodí‘. Od té doby už tam nepíšu,“ dodal Uzel a celý svůj pohled uzavřel slovy:

„Lituji Ondřeje Neffa a konečně i pana Peheho, že se celoživotně pohybují v lidských bublinách stejně smýšlejících lidí. To já zase jezdím po celé republice besedovat ‚pro širokou veřejnost‘ a mohu oba pány ubezpečit, že moje bublina je mnohem větší a hlavně úplně jiná. Skoro bych to tipoval, že bude Zeman zvolen už v prvním kole. Ledaže by to profesor Halík odvrátil s pomocí boží!“


Nepřihlášený uživatel

#122249

2018-01-09 14:05

Ostré pero si připravila také spisovatelka Lenka Procházková.

„Pánové Halík a Pehe se snaží formovat veřejné mínění už téměř třicet let. Už tím unavují, řečeno zdvořile. Sami sebe však stále pokládají za hlasatele mravnosti a šiřitele jediné pravdy. Přitom jim chybí nejen kritické myšlení, ale i schopnost zpětné vazby, politický rozhled a dokonce i intuice. Jejich karatelské hlasy varující občany před volbou Miloše Zemana mu tedy spíš napomohou k vítězství, protože pokřiky těchto a dalších papoušků přitáhnou k volbám i laxní typy lidí. Jak znám Čechy, Moravany a Slezany umíme odpouštět omyly, zatímco urážení, pohrdání a vrchnostenské povyšování dokážeme ztrestat. Jsem si jista, že vítězství pana Miloše Zemana bude dobrým krokem nejen pro budoucnost naší země, ale i povzbuzením pro občany Evropy k odvaze,“ uvedla. Své myšlenky uzavřela burcováním:

„Není to poprvé, co právě z naší kotliny vzešly reformní myšlenky a snahy. Mnohdy byly jako předčasné potlačeny. Tentokrát však nejde o avantgardu. Je za minutu dvanáct!“


Nepřihlášený uživatel

#122250 Re: To je sakra tendenční reportáž, to je jasné po jejím shlédnutí.....

2018-01-09 14:55

#122240: Češi -  

Je zajímavé, že to někdo zveřejnil 23.3.2016 zrovna když se Babiš usvědčoval ze svého dotačního podvodu ve Sněmovně :-).