Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #7865 Re: Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté

2016-03-25 19:53

#7864: - Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté 

 

Jsou ženy, které mají jasné představy o tom, jak by jejich život měl vypadat. Plánují, stanovují si cíle, činí rozhodnutí. A pak jsou naopak dámy, které se nechávají unášet okolnostmi, ovlivňovat svými blízkými. Někdo si život jednoduše režíruje, jiný je v něm jen hercem. Jak jste na tom vy? To vám řekne dnešní test.

 

Test: Řídíte svůj život sama, nebo jste spíš loutka?

 

  1. Jak jste trávila svůj volný čas jako dítě?
    • Měla jsem od útlého dětství jasný program a hodně činností. Kroužky, různé aktivity s rodiči, vlastně jsem se téměř nezastavila.
    • Řekla bych, že tak nějak normálně. Měla jsem samozřejmě nějaké kroužky, ale zbýval čas i na lítání venku s ostatními dětmi.
    • Porůznu jsem proplouvala. Rodiče na mě neměli moc čas, kroužky jsem žádné neměla, takže buď se nějaká zábava namanula, nebo jsem byla doma.
  2. Děláte profesi, která vás skutečně baví a naplňuje?
    • Bohužel ne, současná práce mě nebaví, je to pro mě nutné zlo a způsob, jak se uživit. Nic víc.
    • V práci jsem spokojená, ale že by to bylo to pravé, to si jistá nejsem. Mám spoustu snů, které si chci v budoucnu splnit.
    • Dřela jsem na tom, abych dělala to, co mě baví, a přinášelo mi to i dobré finance. Takže odpověď je ano, tohle jsem si vždycky přála.
  3. Máte ve svém volném čase pravidelné aktivity?
    • Snažím se pravidelně cvičit (či se věnovat jinému koníčku), ale občas mi to nevyjde.
    • Ano, mám přes týden jasný program, ať jde o osobní nebo pracovní život. Plánuji si pracovní povinnosti, ale i volný čas.
    • Nic nestíhám. Na nějaké volnočasové aktivity nemám čas, a když už ho mám, je pozdě něco plánovat.
  4. Jak byste ohodnotila svoji vůli?
    • Mám silnou vůli. Když si něco zamanu, prostě toho dosáhnu.
    • Trvá mi déle, než se k něčemu rozhoupu, ale jakmile učiním rozhodnutí, umím si jít za svým.
    • Mám slabou vůli. A je jedno, jestli jde o dietu nebo plán, že se naučím třeba španělsky. Většinou u ničeho moc dlouho nevydržím a vzdám to.
  5. Jak byste ohodnotila svoji kreativní složku osobnosti?
    • Nejsem vůbec kreativní, mám spíš analytické a organizační schopnosti.
    • Baví mě být kreativní, odpočívám u takových činností.
    • Řekla bych, že jsem hodně kreativní, mám na to vlohy, ale neumím to využít ve svůj prospěch, je to jen taková zábava.
  6. Jaká pracovní pozice je vám nejbližší?
    • Primární je pro mě volnost, žádný spěch, hektičnost a stres.
    • Mám ráda organizační práci, kolektiv, jsem týmový hráč.
    • Vždy jsem chtěla být v řídící pozici.
  7. Věnujete se osobnímu růstu?
    • Ano, je to přirozená součást mého života. Pořád je přece co zlepšovat a objevovat.
    • Někdy sáhnu po zajímavé knize, když potřebuji motivaci, ale žádné pravidlo to není.
    • Nic mi to neříká, podle mě tyto knihy o motivaci a osobním růstu vůbec nefungují.
  8. Jak vás rodiče vychovávali?
    • Rodiče mě podporovali v tom, co mě baví, a vždycky mi fandili. Do ničeho mě netlačili, ale když jsem něco dělala, měla jsem jejich plnou důvěru a podporu.
    • Rodiče byli hodně direktivní, měla jsem z nich vždy respekt. V podstatě určovali, co budu a nebudu dělat, hodně ovlivňovali můj život.
    • Měla jsem poměrně volnou výchovu, rodiče na mě neměli moc čas, takže jsem si v podstatě dělala, co jsem chtěla.
  9. Jaké schopnosti jsou vám nejbližší?
    • Organizační a řídící schopnosti.
    • Empatie a přátelskost.
    • Bázlivost a oddanost.
  10. Dokážete být asertivní?
    • Bohužel ne, většinou na všechno kývnu, abych nemusela řešit konfliktní situace. Mnohdy toho pak lituji, ale co se dá dělat.
    • V určitém ohledu si dokážu stát za svým, musím se na to ale soustředit a donutit se do toho.
    • Určitě jsem, tuto vlastnost mám přirozeně. Umím říct ne, do ničeho se nenechám tlačit a nutit.