Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#7851 Re:

2016-03-25 19:16

#7848: -  

 Ty seš vůl, přirovnávat Zemana k HItlerovi ! ... anebo spíš podělanej provokatér !!!


Nepřihlášený uživatel

#7852 Re: Nevíte si rady ?

2016-03-25 19:17

#7850: No a co ? - Nevíte si rady ? 

 Zeman podporuje terorismus


Nepřihlášený uživatel

#7853 Re: Re:

2016-03-25 19:19

#7851: - Re:  

 taky hitlerovi strašně smrdělo z huby, protože byl vegetarián. Zemanovi zas táhne z huby chlast


Nepřihlášený uživatel

#7854 Re: Re: Re: Re: Re: GENESIS

2016-03-25 19:20

#7849: - Re: Re: Re: Re: GENESIS 

 Sparta, buzerantů parta


Nepřihlášený uživatel

#7855

2016-03-25 19:21

UPRCHLÍCI VÍTEJTE


Nepřihlášený uživatel

#7856 Re: Odhalenie Česko Sloveského hudobného priemyslu HD [720p] by SDK Picture

2016-03-25 19:25

#7826: - Odhalenie Česko Sloveského hudobného priemyslu HD [720p] by SDK Picture 

 

Poté, co Mariah Carey (45) ulovila miliardáře Jamese Packera, její sebevědomí opět dosáhlo závratných hodnot. Zpěvačka se zálibou v grafickém zeštíhlování se nacpala do šatů, z nichž poněkud přetékala.

 

Slavná popová diva snad nemůže být šťastnější. Od snoubence se dočkala prstenu s obřím diamantem a vyrazila na přeslazené Sweet Sweet Fantasy Tour, kde by se ráda pochlubila útlejší postavou. Mariah sice zhubla, ale do Jennifer Lopez (46) či Madonny má stále hodně daleko.

Zpěvačka ve Velké Británii odehrála šest koncertů a svůj comeback oslavila na večírku v Londýně, kde se vystavovala v červených šatech. Ty měly sice plášť ve stylu Supermana, ale přesto neskryly nedostatky věčné bojovnice s jo-jo efektem. Kvůli těsnému modelu se v podpaží Mariah objevily nevzhledné tukové vaky, které jí na kráse určitě nepřidaly. Carey si raději měla přes ramena nechat přehozenou bílou pelerínu


Nepřihlášený uživatel

#7857 Re: Re: Nevíte si rady ?

2016-03-25 19:28

#7852: - Re: Nevíte si rady ? 

 A to jsi vyčetl kde ? ... v nějaké pravdoláskařské neomarxistické multikulti učebnici, vydané z Ambasády USSA ?

Realista

#7858 Re: Re:

2016-03-25 19:28

#7851: - Re:  

 Vůbec na tu havloidní filcku nereaguj. To je přesně to, co ten ubožáček chce, pozornost, primitivně trolluje a následně se ukájí na reakcích. Hledá si tak pozornost, které se mu v reálném životě nedostává. Nedopřej mu to. Když přistoupíš na jeho hru, dokážeš tím jen to, že jsi na tom intelekčně stejně jako on, tj. IQ houpacího koně. Na podobný zakomplexovaný ťulpasy platí jediná rada – absolutní ignorace.


Nepřihlášený uživatel

#7859

2016-03-25 19:28

VYPRAVÍ DŽIHADYSTA 

(USA PUSTILO AGENTA A ZAPLATILO MU ZA ZALOZENI IS 20-30MIL DOLARŮ)

VICE-Spojenectvo USA - ISIS (ISIL) odhalené


Nepřihlášený uživatel

#7860 Re: NWO V ČR POMOCI UPRCHLIKU

2016-03-25 19:29

#7828: - NWO V ČR POMOCI UPRCHLIKU 

 

Nova sice odstartovala mohutnou kampaň k návratu slavné soutěžní show Chcete být milionářem? s Konvičku (55) nově na postu moderátora, po celé zemi jsou rozesety billboardy s jeho tváří, z ledničky na nás nekoukal jen omylem, i přes takovou masírku ale nedopadla nijak slavně. První díl ve sledovanosti porazil i Agát Hanych neboli Tomio Okamura (32) . Hlasujte v anketě na konci článku!

 

V kategorii nad patnáct let Vašuta sledovalo 984 tisíc diváků, zatímco Ohnivý kuře, jež má sice na Československé filmové databázi hodnocení čtyřicet procent, ale je to na české seriály ještě pořád slušný nadprůměr, mělo o 59 tisíc diváků víc a stalo se jedničkou středečního večera.

A to přesto, že Prima proti mnohem silnější opozici většinou nevítězí, s nadsázkou se dá říct, že prakticky jen při výpadku signálu Novy. Stanice přitom Milionáře (kdysi startoval se sledovaností tři milióny diváků) nasadila místo původního seriálu Drazí sousedé. Ten 14. března Ohnivý kuře porazil, aspoň první část, druhá už ho taky předběhla. A o dva dny později měl seriál s receptem na konci téměř o čtvrt miliónu diváků víc, než novácká nabídka.

Diváci zatím na internetu o návratu Milionáře horečně diskutují. Na pováženou podle nich je například to, že mezi soutěžními otázkami se často vyskytují ty ohledně bulvárních drbů či vysílání Novy.

„Chytrý soutěžící se spoustou znalostí, který by měl šanci vyhrát větší sumu, vysílání téhle stanice těžko bude sledovat. Je to nesmyslné,“ zlobí se například jeden z diváků.

Jiní zase tvrdí, že Marek Vašut je na účastníky vědomostní soutěže, která se natáčí v Kolíně nad Rýnem, poměrně drsný.

Až další díly ale ukáží, jak soutěž dopadne. Tohle byl jen začátek a sledovanost, otázky i Vašut se mohou výrazně změnit! 

 

Co říkáte na Marka Vašuta v Milionáři?


Nepřihlášený uživatel

#7861 Re: Re: Re:

2016-03-25 19:31


Nepřihlášený uživatel

#7862 Re: Re: Re: Nevíte si rady ?

2016-03-25 19:32

#7857: - Re: Re: Nevíte si rady ? 

 Zeman podporuje terorismus


Nepřihlášený uživatel

#7863 Re: Re: Re: Re: Nevíte si rady ?

2016-03-25 19:36


Nepřihlášený uživatel

#7864 Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté

2016-03-25 19:43

Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté, ale jiné zrůdy

Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté, ale jiné zrůdy - Běženci na severu Řecka zablokovali dálnici, před kamiony si lehly děti - Média: Atentátníci chtěli zaútočit na atomovou elektrárnu v Belgii - Polsko po útocích nepřijme plánovaných 7 tisíc uprchlíků, premiérka varuje před radikalizací - Ze sněmovny PL ČR - Dopis prezidentovi ČR s žádostí o dočasné uzavření hranic - OTEVŘENÝ DOPIS VLÁDĚ ČR: TO, CO ČINÍTE, SE NAZÝVÁ VLASTIZRADOU - Štěpán Kotrba: Slávku, lidé už mají dost západního žvanění - Demonstrace a pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ 26. března 2016 – PRAHA.

VICE-OTEVŘENÝ DOPIS VLÁDĚ ČR: TO, CO ČINÍTE, SE NAZÝVÁ VLASTIZRADOU


Nepřihlášený uživatel

#7865 Re: Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté

2016-03-25 19:53

#7864: - Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté 

 

Jsou ženy, které mají jasné představy o tom, jak by jejich život měl vypadat. Plánují, stanovují si cíle, činí rozhodnutí. A pak jsou naopak dámy, které se nechávají unášet okolnostmi, ovlivňovat svými blízkými. Někdo si život jednoduše režíruje, jiný je v něm jen hercem. Jak jste na tom vy? To vám řekne dnešní test.

 

Test: Řídíte svůj život sama, nebo jste spíš loutka?

 

  1. Jak jste trávila svůj volný čas jako dítě?
    • Měla jsem od útlého dětství jasný program a hodně činností. Kroužky, různé aktivity s rodiči, vlastně jsem se téměř nezastavila.
    • Řekla bych, že tak nějak normálně. Měla jsem samozřejmě nějaké kroužky, ale zbýval čas i na lítání venku s ostatními dětmi.
    • Porůznu jsem proplouvala. Rodiče na mě neměli moc čas, kroužky jsem žádné neměla, takže buď se nějaká zábava namanula, nebo jsem byla doma.
  2. Děláte profesi, která vás skutečně baví a naplňuje?
    • Bohužel ne, současná práce mě nebaví, je to pro mě nutné zlo a způsob, jak se uživit. Nic víc.
    • V práci jsem spokojená, ale že by to bylo to pravé, to si jistá nejsem. Mám spoustu snů, které si chci v budoucnu splnit.
    • Dřela jsem na tom, abych dělala to, co mě baví, a přinášelo mi to i dobré finance. Takže odpověď je ano, tohle jsem si vždycky přála.
  3. Máte ve svém volném čase pravidelné aktivity?
    • Snažím se pravidelně cvičit (či se věnovat jinému koníčku), ale občas mi to nevyjde.
    • Ano, mám přes týden jasný program, ať jde o osobní nebo pracovní život. Plánuji si pracovní povinnosti, ale i volný čas.
    • Nic nestíhám. Na nějaké volnočasové aktivity nemám čas, a když už ho mám, je pozdě něco plánovat.
  4. Jak byste ohodnotila svoji vůli?
    • Mám silnou vůli. Když si něco zamanu, prostě toho dosáhnu.
    • Trvá mi déle, než se k něčemu rozhoupu, ale jakmile učiním rozhodnutí, umím si jít za svým.
    • Mám slabou vůli. A je jedno, jestli jde o dietu nebo plán, že se naučím třeba španělsky. Většinou u ničeho moc dlouho nevydržím a vzdám to.
  5. Jak byste ohodnotila svoji kreativní složku osobnosti?
    • Nejsem vůbec kreativní, mám spíš analytické a organizační schopnosti.
    • Baví mě být kreativní, odpočívám u takových činností.
    • Řekla bych, že jsem hodně kreativní, mám na to vlohy, ale neumím to využít ve svůj prospěch, je to jen taková zábava.
  6. Jaká pracovní pozice je vám nejbližší?
    • Primární je pro mě volnost, žádný spěch, hektičnost a stres.
    • Mám ráda organizační práci, kolektiv, jsem týmový hráč.
    • Vždy jsem chtěla být v řídící pozici.
  7. Věnujete se osobnímu růstu?
    • Ano, je to přirozená součást mého života. Pořád je přece co zlepšovat a objevovat.
    • Někdy sáhnu po zajímavé knize, když potřebuji motivaci, ale žádné pravidlo to není.
    • Nic mi to neříká, podle mě tyto knihy o motivaci a osobním růstu vůbec nefungují.
  8. Jak vás rodiče vychovávali?
    • Rodiče mě podporovali v tom, co mě baví, a vždycky mi fandili. Do ničeho mě netlačili, ale když jsem něco dělala, měla jsem jejich plnou důvěru a podporu.
    • Rodiče byli hodně direktivní, měla jsem z nich vždy respekt. V podstatě určovali, co budu a nebudu dělat, hodně ovlivňovali můj život.
    • Měla jsem poměrně volnou výchovu, rodiče na mě neměli moc čas, takže jsem si v podstatě dělala, co jsem chtěla.
  9. Jaké schopnosti jsou vám nejbližší?
    • Organizační a řídící schopnosti.
    • Empatie a přátelskost.
    • Bázlivost a oddanost.
  10. Dokážete být asertivní?
    • Bohužel ne, většinou na všechno kývnu, abych nemusela řešit konfliktní situace. Mnohdy toho pak lituji, ale co se dá dělat.
    • V určitém ohledu si dokážu stát za svým, musím se na to ale soustředit a donutit se do toho.
    • Určitě jsem, tuto vlastnost mám přirozeně. Umím říct ne, do ničeho se nenechám tlačit a nutit.

Nepřihlášený uživatel

#7866 Re: Re: Re: Re: Re: Nevíte si rady ?

2016-03-25 19:55

#7863: - Re: Re: Re: Re: Nevíte si rady ? 

 a máš koule? neno seš taky jako Hitler?

smrdí ti z huby?

žereš maso?


Nepřihlášený uživatel

#7867 Re: NWO Putin v roce 2007 varuje před Novým světovým řádem

2016-03-25 20:00

#7827: - NWO Putin v roce 2007 varuje před Novým světovým řádem 

 

20 důvodů, proč je super bejt gay

Tak v první řadě vaše sexuální orientace má svou vlastní vlajku. Na letošní Prague Pride bude dokonce padesátimetrová! No řekněte si, kdo z heteráků to má?
 
 

Sice ze začátku to může být docela vostrý, vybalit to na rodiče, kámoše, babičku, co se nesmíří s tím, že pravnoučátka prostě nebudou. Mimo to je ale být na kluky prostě fajn. Mimochodem, pro napsání článku byly použiti tři gayové. A žádný nebyl zraněn. To jen kdyby si chtěl někdo stěžovat, že to není autentické a že jsme si to vycucali z prstu.

  1. Jste čistí a vyvoňánkovaní zajíčci anebo pořádně chlupatí zarostlí medvědi. A zvířátka má každý rád.
  2.  Většinou se umíte skvěle obléct. Do práce, na večírek i do postele.
  3.  Holky vás k sobě s klidem pustí tak blízko, až se heterákům protáčí panenky.
  4.  Žádná barva pro vás není tabu.
  5. Nikdo vás neotravuje s tím, kdy budou děti.
  6.  Nějaké cykly vám můžou být ukradené.
  7.  Znáte rozdíly mezi cappuccinem, café latte, café au lait a macchiatem. A jestli ne, umíte si je na fleku vymyslet.
  8. Nikdo automaticky nepředpokládá, že budete měnit pneumatiku nebo zabíjet pavouky.
  9. Pravděpodobně nabalíte bohatého přítele, protože všichni gayové jsou časem bohatí.
  10. Nějaké biologické hodiny jsou vám srdečně jedno. Leda by byly od Rolexu.
  11. Nakonec si vždycky můžete vybrat, jestli maminka, nebo tatínek.
  12.  Máte silnou komunitu, co vás podrží.
  13. Můžete chodit do solárka, depilovat se a používat hydratační krém.
  14. Víte, že Hanička Zagorová nikdy nezklame.
  15. Umíte si zavázat kravatu. Minimálně na tři způsoby.
  16. Když vás náhodou zavřou do basy, tak to z jistého pohledu zas tak neva.
  17. Víte, co vás čeká. Žádný překvapení na straně pohlavních orgánů.
  18. Nikdy nejste sami. V zásobě máte hromady kámošek a vždycky má některá čas na kafíčko nebo nákupy.
  19. Pořádáte ty nejlepší párty a vaše průvody jsou legendární!
  20. Bejt gay je sexy. A moderní.

Nepřihlášený uživatel

#7868 ELITY NA ZEMI

2016-03-25 20:11

ELITY NA ZEMI

DEMONSTRACE 26.3.2016

#7869 DEMONSTRACE 26.3.2016

2016-03-25 20:18

DEMONSTRACE 26.3.2016


Nepřihlášený uživatel

#7870 Re: TOP09 nás prodává islámským vrahům

2016-03-25 20:41

#7846: - TOP09 nás prodává islámským vrahům 

 Jasně, z Číny mají všichni fedry, ale s ultrakonzervativní fašistickou náboženskou despocií Saúdskou Arábií, která potírá základní lidská práva, potlačuje veškerou opozici, navíc je podporovatel radikálního wahhábismu ve světě, především Evropě hlavní sponzor terorismu, který zabíjí stále více evropských lidí, se klidně bratříčkují a udržují s ní nadstandardní vztahy, naši státníci se vřele objímají s šejky, to je asi v pořádku. Ti magoři jsou vážně k smíchu.


Nepřihlášený uživatel

#7871 Re: Do Česka přijede čínský prezident. „Američané musí přenechat první místo Číně“

2016-03-25 20:51

#7830: - Do Česka přijede čínský prezident. „Američané musí přenechat první místo Číně“ 

 Nemusíme lézt pořád do řitního otvoru Ušákům, na každém rohu vlaje ušácká vlajka, rádia plná amerických písniček, televize plná bezduchých amerických filmů a jakmile se někdo jen jedním očkem podívá jinam, hned začnme naprostá hysterie. Nevidím jediný důvod, proč by se nemohla prohloubit vzájemná ekonomická spolupráce s Čínou. Navíc když podobnou smlouvu o strategické spolupráci má řada jiných evropských zemí vč. Německa nebo Velké Británie. Zeman je především pragmatik a ví, že Čína je do budoucna potenciálně největším obchodním partnerem. Minuly časy, kdy Češi nekriticky vzhlíželi bezvýhradně k jejich modle USA, česká ekonomika se musí diverzifikovat a poohlížet se po všech stranách. 


Nepřihlášený uživatel

#7872 Re: Re: Do Česka přijede čínský prezident. „Američané musí přenechat první místo Číně“

2016-03-25 21:10

#7871: - Re: Do Česka přijede čínský prezident. „Američané musí přenechat první místo Číně“ 

 

Stránky televizního kanálu RT ukázaly dokumenty IS a svědectví jeho zajatých bojovníků, kteří vypovídají o vnitřním uspořádání života zakázaného Islámského státu.

Odhalené dokumenty ISIL: nová svědectví o dodávkách ropy do Turecka

Dokumenty se dostaly do rukou kurdských Lidových obranných jednotek (YPG) při útoku na město Šaddádí na severu Sýrie, poté byly předány do rukou korespondentů RT, kteří tato místa navštívili. Do rukou kurdské domobrany se také dostali ozbrojenci z Turecka, Saúdské Arábie a dalších zemí, kteří vypověděli o životě v organizaci, která je většinou států zakázána.

Do Turecka ne za turistikou

Zajatý ozbrojenec tureckého původu vypověděl, že většina islamistů přijíždí do IS přes území této země a ani turecká vláda, ani pohraničníci jim v tom nijak nebrání.

„Můj velitel mi řekl, abych utekl do Turecka, pokud budu v obklíčení nebo zraněný," vypovídá zajatý islamista.

Jako potvrzení faktu, že ozbrojenci bezproblémově překračují území Turecka, prezentovali kurdští bojovníci žurnalistům balíček pasů ozbrojenců z různých zemí. Ve všech těchto pasech jsou razítka vjezdu do Turecka.

Ještě jeden zajímavý důkaz — fotografie ozbrojenců, které se také dostaly do rukou kurdských domobranců. Na jedné fotografii jsou islamisté v ulicích Istanbulu v civilním oblečení.

Více: fotky is v zemich a dokumenty nové a aji učitelky jak vyučuji islam


Nepřihlášený uživatel

#7873 Re: Ze Sýrie do Turecka — ropa

2016-03-25 22:13

#7832: - Ze Sýrie do Turecka — ropa 

 A západ, který si děsně hraje na to, jak by rád porazil IS, se zastane Turecka, které IS podporuje a raději vyvražďuje Kurdy, místo Ruska, které svými nálety dává syrským teroristům pořádně na frak. Tomu říkám pokrytectví. Zločinné NATO by se spolčilo klidně i se samotným ďáblem, jen kdyby to uškodilo jím bytostně nenáviděnému Rusku. Tomu říkám zrůdnost!


Nepřihlášený uživatel

#7874 Re: Re: Re: Re: Re: GENESIS

2016-03-25 23:46

#7849: - Re: Re: Re: Re: GENESIS 

 

#7615: spiknuti proti bohu a církvím - Re: Re: Re: GENESIS 

 A to ještě nevíte, že EU chce zničit tradiční zahrádkaření úplně! Za pěstování plodin z vlastních semen bude hrozit kriminál. Ještě je čas vystoupit z EU! Je to další tah elit Nového světového řádu tentokrát v oblasti zemědělství, který zásadním způsobem učiní další krok k našemu zotročení. Evropská Komise pracuje na návrhu zákona, který zakáže šíření osiva mezi drobnými zemědělci i běžnými občany. Zahrádkáře a drobné zemědělce staví do role velkých pěstitelů, kteří by museli mít registrované každé semínko, které vsadí do země. Pravým smyslem je omezit potravinovou suverenitu jednotlivých států, regionů a skupin i svobodnou volbu spotřebitelů potravin, kteří se tak stanou závislými na velkých osivářských firmách. A vedle útoku na zbytky svobod jde samozřejmě také o obrovský byznys pro „vyvolené“.

Jedním z těchto nechvalně proslulých koncernů je firma MONSANTO produkující geneticky modifikované plodiny a světoznámý prý „neškodný“ herbicid ROUNDUP, který zničí všechno kromě jejích GM plodin, jež jsou vůči němu imunní. Právě ve prospěch těchto nadnárodních korporací jsou přijímána šílená rozhodnutí jako to o regulaci osiv. O tom jaký svět nám tyto struktury připravují, se můžeme více dozvědět z filmového dokumentu: Svět podle společnosti Monsanto. Vše souvisí se vším a potraviny jsou jednou z nejmocnějších zbraní v arzenálu elit NWO. Dáme jim bez odporu i toto?

Likvidace drobných pěstitelů

Pokud bude tento návrh přijat, dojde k dosud nevídaným striktním omezením uvádění osiv a „rozmnožovacího materiálu“ do oběhu, a to jednotně v rámci celé EU. Takovéto záměry samozřejmě vyhovují zemědělskému velkoprůmyslu, neboť významně snižují možnosti zemědělců uchovávat tzv. farmářská osiva. To se týká také zahrádkářů, drobných pěstitelů a organizací, včetně těch, které se věnují záchraně a uchování starých odrůd.

Velká administrativní zátěž – způsobená požadavkem registrace každého osiva – by prakticky znemožnila drobným zemědělcům pěstovat na svých polích zeleninu, obilí a další plodiny z osiva z předchozí sklizně nebo od sousedního zemědělce a činila by z ní bezmála kriminální čin. Totéž by platilo i pro zahrádkáře či nově oblíbené komunitní zahrady. Ti by pak mohli pěstovat pouze z registrovaných semen pocházejících od velkých osivářských firem. V praxi by to znamenalo, že ani sousedé by si nesměli vyměnit přebytky svých sazenic rajčat, nebo použít na zahrádce jako sadbu své brambory z loňska.////

Kriminalizace zahrádkaření

Podle zveřejněného návrhu nařízení musejí všechny odrůdy splňovat požadavky pro průmyslově šlechtěné, uniformní odrůdy. To odporuje například požadavkům na odrůdy pro ekologické zemědělství. Odrůdy pro ekologické zemědělství musí být plastické, šířeji založené a tím dobře přizpůsobivé pro nejrůznější polní podmínky.

Pokud tato další šílenost projde, omezí druhovou i odrůdovou rozmanitost kulturních rostlin, stejně jako naše společné kulturní dědictví v podobě starých a krajových odrůd, a prakticky znemožní udržitelné potravinové systémy a ekologické zemědělství. Toto nařízení ale nejen postaví mimo zákon většinu farmářů, drobných zemědělců i zahrádkářů, ale současně také spotřebitelům, zásadním způsobem omezí možnost svobodného výběru potravin. 


Nepřihlášený uživatel

#7875 Re: Re:

2016-03-26 00:32

#7833: - Re:  

 Nejen neziskovky, ale je třeba říct jednou provždy celé té zaprodané unii adios!