MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#20280 Re: Re: Re: kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji...

2014-11-30 19:09

#20274: - Re: Re: kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji... 

 A proč by se nemohlo ... Vždyt je to naprosto normální... Tedy mám na mysli slušnou restauraci , ne nějakou zaplivanou putiku s povolením plivnout na ubrus..

Tady v Anglii je to naprosto běžné, že chodí celá rodina do restaurace.. Tady to v restauraci  nesmrdí, ale voní... Kuřáci si v pohodě vypijí kávu venku na zahrádce, která je většinou otevřená i přes zimu, stačí pustit ohřevné lampy..

V ČR je nějaký zákaz v době oběda prd platný.. Je to tam nasáklé, prošpikované uvnitř ve všech útrobách... Pomůže jedině radikální celopločný zákaz... Ale to se za vlády Zemana nestane, to mi věřte...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20290

2014-11-30 19:17:50

#20280: - Re: Re: Re: kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji... 

 já chodím do slušných restaurací v Praze a máte pravdu v některých to smrdí,ikdyž se tam zrovna v době oběda nekouří...ale zákaz kouření v restauracích moc poslanců nechce ...a popravdě ani majitelů restaurací...ale věřte mi,že to není Zemanem...to by musela chtít Poslanecká sněmovna a ta nechce,asi,že tam dost poslanců kouří...?