PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2288 petici ANO!

2015-03-22 14:18

#2275: - Re: Amen 

Amen bude po ukončení petice.

 Tak ji postavme na hranici a stačí škrtnout

Chladíme si žáhu na jediné, zviditelněné romské rodině.

 proc nam porad podstrkujete tu rasovou nenavist vuci patercarum?

emoce a hra na city to vam jde dobre

tu zahu si tady chladite nejvice vy sama 

vy chcete ,  ukoncit petici, ukoncit sbirku, predat penize z TU Kinove a dal se nestarat

neptat se , nezajimat se

jenze!

kdo se postara o  pet malickych deti kdyz jsou rodice NEZODPOVEDNI?

otec exekuce, matka labilni, babka agresivni

penize z TU jim zajisti pecovatelky, plne brisko  a strechu nad hlavou

takze!

ty penize by mely zustat na TU aby k nim Kinova nemela pristup a mela by tam byt kontrola

jak ty penize budou pouzity

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2295 Re: petici ANO!

2015-03-22 16:16:49

#2288: - petici ANO! 

 mamka 4 dětí: Dobrý den, mám několi otázek 1.není Vám hloupé neustále lhát ohledně peněz - že máte pouze rodičák, když to není pravda? 2. Myslíte si, že potom všem, co pro Vás paní Klára udělala, jste se k ní zachovali pěkně? 3.Proč jste si nevybrala k péči o děti rómské pečovatelky? 4. Proč neustále tvrdíte, že Vám stát vůbec nepomáhá- víte kolik musel stát jenom porod a pak péče o nedonošence. Děkuji za odpověď.

Alexandra Kiňová: Dobrý den, 1. Mám rodičák a příspěvek na bydlení a Tondy plat. Na transparentním účtě máme peníze od lidí, co nám pomáhají. Tyhle peníze máme pro děti, až půjdou do školy. Nevim, jak bychom to jinak zvládli. 2. Kláře děkuju. Od začátku nám pomáhala, ale holt se na všem neshodnem 3. Vybrala jsem si ji, ale odešla sama. Nezvládla to, protože to není prča. 4. Víte na všchna vícerčata stát kašle!


Nepřihlášený uživatel

#2296 Re: PETICI NE

2015-03-22 16:27:27

#2288: - petici ANO! 

Takže chytrolínko: 1. kde je mé podstrkování rasové nenávisti vůči paterčatům? Nenávist čiší z vašich                               příspěvků už delší dobu, že teda nejste přihlášena, příspěvky jsou stále stejně                                 poznatelné,                            

                   

                           2 .máte potřebu vyjádřovat se? dobře, emoce v našich zeměpisních šířkách jsou běžné a normální,

                           3. vy si hlavně vemte sodu na žáhu=rada zadarmo,

                           4. co já chci, vám není známo, ani nebude,

                           5. vaše šílenost nezná mezí,

                           6. má vaše labilní a agresní povaha svého psychiatra? máte štěstí, že vaše rodina prozatím neřeší vaše výpady nasměrované k domovině, a ne na svou rodinu,

                           7. vaše agresivita nezná mezí a prohlašujete rodiče paterčat za nezodpovědné?, to už je opravdu vhodné  na hospitalizaci,

                           8. máte vypatlaný mozek.


Nepřihlášený uživatel

#2297 Re: PETICI NE

2015-03-22 17:52:39

#2288: - petici ANO! 

Jste ubohá osina v pr....