MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#47916 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký idiot otec takový idiot syn

2015-05-11 12:14

#47915: - Re: Re: Re: Re: Re: Jaký idiot otec takový idiot syn 

 Jak jste tomu tady porozuměl, kdy mne zprostředkovaně osočujete z toho, že jsem jeho idiotskému textu neporozuměl? 

Neváhejte napište odstavec o čem ten jeho blábol dle vás byl. Já jsem svůj názor, řekl bych, vyjádřil naprosto jasně.

Z většiny je to dehonestace (posmívání se) mladým lidem, kteří protestují, aniž by řekl správný důvod, proč je protest nevhodný. Co je ovšem nejděsivější, že se pedagog posmívá chybě žáká a to je opravdu vrchol ubohosti pokud se takového jednání dopouští pedagog. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#47918 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký idiot otec takový idiot syn

2015-05-11 12:21:43

#47916: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký idiot otec takový idiot syn 

 Pouze ironie a žádná"dehonestace", sundejte si protiklausovské brýle a půjde to lépe.

Alex

#47919 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký idiot otec takový idiot syn

2015-05-11 12:31:42

#47916: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký idiot otec takový idiot syn 

 Klaus nikoho nedehonestuje, jen říká, že kdybychom rezignovali na byť elementární znalosti, na znalosti, které by jakýkoliv 19, či 20 letý student a člověk, který chce složit maturitní zkoušky, měl znát, tak by se maturita neměla vůbec konat. Ostatně i v češtině je slovo Jidáš označení pro zrádce. Ano, dělá si v textu srandu z těch, kteří sepisují petice proti přílišné náročnosti testů a myslí si, že znalost postavy Jidáše není pro složení maturity důležitá, je důležitá, a to, že někdo to nechápe, tak je to špatný. Já pana Klause znám několik let, měl jsem tu možnost se s ním o různých věcech bavit, v něčem jsem s ním souhlasil a v něčem zase ne, tak je to normální. Rozhodně to není člověk, který by po vzoru Zemana někoho dehonestoval...