MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#54844 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!!

2015-08-27 16:39

#54842: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!! 

Havloidi - Václav Havel je dnes již naprosto jasným dekonspirovaným STBákem a jeho příznivci jsou zároveń příznivci zloděje Kalouska.  Václav Havel z kolaborantské rodiny v sobě koncentruje bolševismus i nacismus.  Nemá to žádnou konotaci na sexuální orientaci, ale velmi to připomíná slovo mongoloid. Havloid je ovšem vyšší stádium mongoloida, zbytek svých schopností totiž používá na to, aby škodil, což přesně dělalí Havel i Kalousek. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#54855 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!!

2015-08-27 18:23:10

#54844: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!! 

 Problém vašeho příspěvku spočívá ve vaší neschopnosti prokázat cokoliv hanlivého o Václavu Havlovi co jste napsal. Naproti tomu já jsem schopen už jen složením lidí na Hradě velmi dobře poukázat na to, že má Miloš Zeman s velkou pravděpodobností vazby na ruské zpravodajské služby - nejen nejedlým Nejedlým, ale i Mynářem, který se není schopen po letech od startu žádosti dobrat výsledku z NBÚ. Na základě toho, že Miloš Zeman není schopen hovořit o své rodině, občané jeho rodinnou historii tedy neznají, jsem schopen velmi dobře prokázat, že je to člověk s patologickým nahlížením na sebe v čase a prostoru. Na základě Zemanových evidentních lží jsem schopen prokázat, že jeho jednání nese rysy jak bolševické tak i nacistické. 

Tedy neváhejte a parafrázi mého textu prokažte jasnou argumentací o Václavu Havlovi, narozdíl od marx-leninského komunistického nácka Miloše Zeman je historie rodiny Havlů známa a publikována historiky s autoritou, tedy můžete v klidu vybírat z důvěryhodných zdrojů informací. Já se bohužel můžu jen dohadovat, jak velkým alkoholikem byl otec Miloše Zeman když on je dnes člověkem stiženým alkoholovou demencí, které ničí jeho i celou jeho rodinu původní i současnou. 


Nepřihlášený uživatel

#137552 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!!

2018-09-08 07:31:13

#54844: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!! 

i takto v roce 2015 

Problém vašeho příspěvku spočívá ve vaší neschopnosti prokázat cokoliv hanlivého o Václavu Havlovi co jste napsal. Naproti tomu já jsem schopen už jen složením lidí na Hradě velmi dobře poukázat na to, že má Miloš Zeman s velkou pravděpodobností vazby na ruské zpravodajské služby - nejen nejedlým Nejedlým, ale i Mynářem, který se není schopen po letech od startu žádosti dobrat výsledku z NBÚ. Na základě toho, že Miloš Zeman není schopen hovořit o své rodině, občané jeho rodinnou historii tedy neznají, jsem schopen velmi dobře prokázat, že je to člověk s patologickým nahlížením na sebe v čase a prostoru. Na základě Zemanových evidentních lží jsem schopen prokázat, že jeho jednání nese rysy jak bolševické tak i nacistické. 

Tedy neváhejte a parafrázi mého textu prokažte jasnou argumentací o Václavu Havlovi, narozdíl od marx-leninského komunistického nácka Miloše Zeman je historie rodiny Havlů známa a publikována historiky s autoritou, tedy můžete v klidu vybírat z důvěryhodných zdrojů informací. Já se bohužel můžu jen dohadovat, jak velkým alkoholikem byl otec Miloše Zeman když on je dnes člověkem stiženým alkoholovou demencí, které ničí jeho i celou jeho rodinu původní i současnou. 


Nepřihlášený uživatel

#137559 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!!

2018-09-08 12:30:28

#54844: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladatel této petice vyfotografován!!! 

Strejdo, ty to máš v hlavě pořádně pomotané....

Havlíčka, Havla uznává celý svět, kdežto po tvém Owarovi jednou neštěkne ani pes