Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

KAZATEL-MT24-Z.J12,13

#8015 CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS

2016-03-28 18:24

(((CIGÁNI A VLASTENCI V ČR JSME V JEDNOM HNOJI)))

CIGANUM SE NEDÁ TO CO SE DÁVÁ MIGRANTUM TENHLE STÁT OPOVRHUJE CIGANAMA A ROMAMA A NEDÁVÁ JIM ANI ŽADNEHO UČITELE A TROCHU LEPŠI BYDLENI ALE UPRCHLIKUM ANO CO TO JE ZA FAŠIZMUS AŽ JE TO HNUS ASI SI UDĚLAM VILET DO GHET A ZALOŽIM STRANU NA SESKUPENI BILE RASY A RASY S INDIE ROMU A CIGANU KTEŘI NEMAJ ANI ŠKOLU UČITELE A ATD CO TO JE NEJSEM RASISTA SEM TEN KTERY SOU PRO MNĚ VŠICHNI ROVNI A JAK TAK VIDIM TAK PAN OKAMURA JDE PROTI VŠEM AJI CIGÁNUM A ROMUM A PŘITOM SE NĚMA OPOVRHUJE JAK NÁMA VLASTENCAMA  LÉPE SE STARÁ VLADA O TY ISLÁMISTY NEŽ O CIGÁNY A ROMY!!!!!!

Odpovědi

tohle je plán nwo

#8016 Re: CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS

2016-03-28 18:56:18

#8015: KAZATEL-MT24-Z.J12,13 - CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS  

 tohle je plan nového světového řádu postavit všechny proti sobě chcou začit 3 světovou válku s islámem albert pike to předpověděl v roce 1871 plan na 3 světové války aby pomohly nastoleni nového světového řádu najdeš to na internetu chcou aby se všichni vybili a vytvořily jednu jedinou světle hnědou rasu ktera bude lehce ovladatelna nepotřebujou bilou rasu ani černou nebo asiaty či hispance chtěji otroky proto začina na školach inkluze a tohle je take v televizi vždyt miroslav donutil řikal že bila plet je vada rasisticka pohadka o sněhurce nebo propaganda multikulti že nikabi jsou dobra věc tohle je začatek je to přesně podle zjeveni janovo 13 z bible a to jsem agnostik take jsem si toho všiml 


Nepřihlášený uživatel

#8018 Re: CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS

2016-03-28 19:19:58

#8015: KAZATEL-MT24-Z.J12,13 - CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS  

 to bydleni ktere imigranti dostavaji si vubec nezasluži v německu dostavaji imigranti byt a socialku 19000 kč měsičně ja jsem aspon vyučenej narozdil od imigrantu ale takovej plat jsem nikdy neměl zdase že byt nevzdělanej je vyhoda to bych se měl namalovat celej na černo zahodit doklady naučit se arabsky a mužu řikat že jsem ze sýrie snad take dostanu azyl a luxus v německu kdibych byl černej tak se my to nestane