Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8021 Re: Re: Re: CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS

2016-03-28 19:43

#8020: KAZATEL-MT24-Z.J12,13 - Re: Re: CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS  

 to jsem si jen dělal srandu snad si nemysliš že bych konvertoval na islám nebo se namaloval na černo a učit se arabsky to ani nahodou a pokud by někdo chtěl dat do mě rfid čip tak na něj zautočim to radši zdechnu než žit jako otrok smrti se stejně nebojim dost pochibuju že když umřu tak přestanu existovat duše je věčna to jen lidske tělo starne jinak jsem běloch a na svou rasu jsem hrdej 

Odpovědi

KAZATEL-MT24-Z,J,12,13

#8022 Re: Re: Re: Re: CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS

2016-03-28 19:51:05

#8021: - Re: Re: Re: CO TO JE ZA HNUS CIGANUM SE NEDA TO CO MAJ MIGRANTI NELEGALNÍ FAŠIZMUS  

 OK DOBŘE TO SEM RÁD JA SEM TAKY BĚLOCH A TAKY SE NEHODLÁM NECHAT ČIPOVAT ČIPEM SMRTI NEBO ZNAKEM ŠELMY NA ČELO AŽ VYJDE Z MOŘE TEN POKRITEC A ZLOSIN PADLY ANDĚL!!!!ZJEVENI JANOVO 12-13 CO OKLAMAVÁ NARODY A PRANARODY BRATROVRAŽDĚNIM PO SVĚTĚ!!!!RADEJI ZEMŘU NEŽ ZAPŘIT KRISTA A BOHA PANA VŠEHO NA ZEMI I NA NEBU A VE VESMIRU EV GENESIS