MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#83411 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy si nepamatujete masivní znásilňování rudé armády, všude kudy

2016-05-29 20:25

#83405: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy si nepamatujete masivní znásilňování rudé armády, všude kudy proš 

 Tohle bys mi do očí neřek, ty kurvo špinavá zbabělá kolaborantská, viď? Kde tě učili, ty prase, plivat na památku těch co za nás položili životy? Všechny vás pověsit vy svině prosudeťácký a banderovský!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#83413 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy si nepamatujete masivní znásilňování rudé armády, všude k

2016-05-29 20:31:00

#83411: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy si nepamatujete masivní znásilňování rudé armády, všude kudy  

 Jak jsem psal vy komunistická pakáž byste vraždili okamžitě, jakmile byste k tomu dostali příležitost.

Rudá armáda na území Československa znásilňovala, tedy se o žádné osvobození nejednalo a mužici nepokládali životy za osvobození Československa, ale rozšiřování komunistického bloku. Nací je nutné stále připomínat, že ruští komunisté rozpoutali II. světovou válku společně s německými nacisty. 

Proč mi nejdříve vyhrožujete vraždou a pak vždy ty vaše ubohosti změníte. Doslova jste napsal "za tohle bych tě s chutí zabil" idiote.