MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#83883

2016-06-02 18:07

Pohlazení po duši:

1.pan Grygar odmítl státní vyznamenání od Zemana

2. Němci uznali genocidu Arménů

3. do Dáráji se po 3 1/2 letech dostala humanitární pomoc

4. rozhovor na Aktuálně.cz s Petrem Pithartem

 

Ještě rozhovor s V. Marhoulem: co byste si představoval místo pomníku Stalina? "Nějakou velikou jezdeckou sochu, třeba Zemana na oslu", ha,ha. Opravdu vtipná představa!!!!!

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#83884 Re: Tvá duše patří satanovi!

2016-06-02 18:19:16

#83883: -  

  později ale přidal Ovčáček zprávu, která odmítnutí nominace Grygarem vysvětluje. "Odmítnutí návrhu na vyznamenání dr. Grygarem nemá souvislost s panem prezidentem. Na Hrad jsme obdrželi tento e-mail od navrhovatele," informuje mluvčí prezidenta a dokládá zmíněný email:

 

Kancelář prezidenta republiky 11908 Praha 1 - Hrad Organizační výbor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Podvýbor pro přípravu návrhů na státní vyznamenání, Sněmovní 4, 118 26 Praha 1 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Vážený pane prezidente, Vážená Kanceláři prezidenta republiky, Vážený pane poslanče, předsedo Organizačního výboru Parlamentu ČR, 31. března 2016 jsem Vám touto formou (e-mailem) podal návrh na udělení státního vyznamenání pro astrofyzika RNDr. Jiřího Grygara, CSc., který v letošním roce /2016/ oslavil 80té narozeniny. Když jsem s návrhem seznámil dr. Jiřího Grygara, dozvěděl jsem se, že podobný nápad se už před lety zrodil v hlavách poslanců Parlamentu ČR a i Senátu ČR. Dr. Grygar ještě v zárodku tuto myšlenku zastavil. Vím, že to v žádném případě nesouviselo s osobou současného nebo minulého prezidenta. Už v roce 2009 Jiří Grygar odmítl přijmout Cenu předsedy Rady pro výzkum, vývoj a inovace, která byla součástí projektu Česká hlava, spojená s finanční odměnou 500 tisíc Kč. Slíbil jsem dr. Jiřímu Grygarovi, že svůj návrh v Kanceláři prezidenta republiky a v Poslanecké sněmovně stáhnu, což činím tímto dopisem. Prosím tedy o vyřazení z evidence mé nominace na státní cenu pro RNDr. Jiřího Grygara.

 


Nepřihlášený uživatel

#83885 Re:

2016-06-02 18:20:20

#83883: -  

 Marhoul <|>


Nepřihlášený uživatel

#83949 Re:

2016-06-03 12:06:59