MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#83902 Havloid Dienstbier je americký občan!!!

2016-06-03 07:24

Přísaha při nabývání občanství USA: „Tímto místopřísežně prohlašuji, že se naprosto a cele zříkám a vzdávám vší oddanosti a věrnosti vůči všem cizím vládcům, mocnářům, státům a svrchovaným osobám, jejichž jsem doposud byl poddaným nebo občanem, že budu podporovat a bránit Ústavu a zákony Spojených států amerických přede všemi nepřáteli, cizími i domácími, že budu věrným a oddaným Ústavě a zákonům, že budu věrně a oddaně sloužit Ozbrojeným silám Spojených států, když k nim budu zákonně odveden, že budu vykonávat všechny nebojové služby pro Ozbrojené síly Spojených států, pokud mi to bude zákonně nařízeno, že budu pracovat pro národ (americký) v rámci jednání civilisty, kdykoli mi to bude zákonně nařízeno, a že jsem tuto přísahu složil svobodně a bez jakýchkoli skrytých či otevřených výhrad či úmyslů ji později nedodržet. K tomu mi dopomáhej Bůh.“

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#83904 Re: Havloid Dienstbier je americký občan!!!

2016-06-03 07:35:56

#83902: - Havloid Dienstbier je americký občan!!! 

 Těžko říci, jestli to co jste uveřejniil je pravdivé, ale co je realita, že Ústava USA není v rozporu s Ústavou tohoto státu. 

Kdo je ovšem v rozporu s Ústavou ČR je Miloš Zeman a to nejen proto, že jen NSS usvědčuje z masivního lhaní a porušování volebního zákona.