MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#94273 Re: Re: Re: Re: Dvojitá kolaborantská vnučka :-))))

2016-10-07 10:02

#94272: - Re: Re: Re: Dvojitá kolaborantská vnučka :-)))) 

 Ano, profesor Rataj, historik, který se tím obdobím zabývá. Kdo jsi ty, hovne, že se mu vysmíváš? :-)))))

 

Já na rozdíl od tebe Peroutkovy texty četl, takže vím, že má pravdu.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#94274 Re: Re: Re: Re: Re: Dvojitá kolaborantská vnučka :-))))

2016-10-07 10:05:36

#94273: - Re: Re: Re: Re: Dvojitá kolaborantská vnučka :-)))) 

 Rataj je zdá se, jen alterací StBáka Krejčího, ale je klika, že se k tomu nevajádřil "profesor" Krejčí :-) Marx-leninský komunista vyjdřující se k panu Peroutku, tak to je opravdu legrace. 

Nečasovi se nelíbí bývalí učitelé marxismu-leninismu v radě ÚSTR

18. května 2013  15:21
 
Premiér Petr Nečas opět kritizuje změny v Ústavu pro studium totalitních režimů. Vadí mu, že v nové vědecké radě ústavu jsou bývalí členové KSČ a dokonce lidé, kteří vyučovali dějiny KSČ v Ústavu marxismu-leninismu. Podle informací iDNES.cz se jedná o historika Jana Rataje.
 
Velmi se pleteš, že jsem Peroutkovy texty nečetl, jen se obávám, že jsem je na rozdíl od tebe, četl celé :-) 
 
Mimochodem jsme se vůbec nedíval, které perla s "titulem" vymyslela onu hovadinu, ale odhad jsem měl skvělý - "profesor" marxismu - leninismu :-).  Kde získal soudruh Rataj "profesůru"? Jakou soudružka "doc" Švihlíková? To je moc pěkná škola kde s Krejčím "učí", to bych řekl je přímo pobočka FSB a GRU. 

Jo on učí dnes v VŠE :-) Miloš Zeman tam chodil a "učil" se něco tak nebetyčné zbyteného jako byla bolševická ekonomie :-)